Rambler's Top100
НОВОСТЬ

Подрядчики “Метинвеста” Рината Ахметова требуют наконец рассчитаться за сделанные перед войной работы

[10:00 30 сентября 2022 года ]

10 строительных и производственных предприятий, которым “Метинвест” Рината Ахметова в общей сложности задолжал более 142 млн гривен, обратились к монополии олигарха с открытым письмом. Вот текст данного обращения:

На сьогодні перед будівельними ті виробничими компаніями м. Маріуполя утворилася велика заборгованість за виконані будівельно-монтажні роботи та відвантажену сировину на підприємствах групи Метінвест (ПрАТ “МК “АЗОВСТАЛЬ”, ПрАТ “ММК ім. Ілліча”, ТОВ “Метінвест-Інжиніринг” та інших). Заборгованість сформувалася з грудня минулого року по лютий 2022 р., та досі жодної копійки менеджерами металургійних комбінатів не виділено на її погашення.

Наші підприємства впродовж багатьох років були надійними партнерами металургійної сфери нашого міста, та завжди максимально компетентно і якісно виконували свою роботу. Бізнес надавав послуги з будівництва, ремонту, обслуговування устаткування металургійних комбінатів, виробництва і реалізації вогнетривкої сировини та інше. За цей час було реалізовано багато проектів з переоснащення металургійних комбінатів та екології. Працювали до останнього, поки це було можливо. З початком бойових дій деякі наші організації виконували консервацію металургійних агрегатів ПрАТ “МК “АЗОВСТАЛЬ” для запобігання техногенної та екологічної катастрофи.

З нашого боку належним чином та у повному обсязі виконані всі зобов’язання, що виникли на 24 лютого 2022 р. за договорами, укладеними з підприємствами групи Метінвест, але розрахунки за виконані нами роботи та відвантажену сировину у грудні 2021 р, січні 2022 р. та лютому 2022 р. з боку замовників так і не були здійснені.

Від нашої організованої групи будівельних компаній м. Маріуполя, були письмові звернення до керівників металургійних комбінатів ПрАТ “МК “АЗОВСТАЛЬ”, ПрАТ “ММК ім. Ілліча”, ТОВ “Метінвест-Інжиніринг”, а також до генерального директора ТОВ “Метінвест Холдинг” із проханням знайти компромісне рішення щодо погашення цієї заборгованості. На сьогоднішній день жодних пропозицій не надходило, наші запити просто ігнорують. Крім того, наразі навмисно намагаються банкрутувати вищевказані підприємства, щоб не дати стягнути заборгованість

Отже, зараз маріупольський будівельний бізнес опинився в дуже складній ситуації. По-перше, наші підприємства втратили технічні та матеріальні ресурси, що були знищені в зруйнованому місті Маріуполі на території металургійних підприємств. По-друге, наші так звані “партнери” відмовляються сплачувати поточну заборгованість за договорами. А по-третє, на сьогодні у кожної організації окрім заборгованості із заробітної плати існують податкові зобов’язання перед державою.

Насправді, таких підприємств набагато більше, які працювали чи досі намагаються працювати у інших містах України на комбінатах холдингу, та мають проблеми з поверненням заборгованості. Але багато з них поки що відкрито не подають претензій у бік замовників. Вважаємо, що побоюються, оскільки можуть не пройти предкваліфікацію у відкритих торгах, або їх задушать штрафами за вигадані порушення при виконанні робіт чи знайдуться інші інструменти тиску. Нажаль, ми колись вже стикалися з цими “нормами” партнерства “Метінвест”, які транслюють десятки високооплачуваних управлінців. Цікаво, чи в курсі такої політики в управлінні головні акціонери групи Метінвест.

Кадрова політика, що проводиться вищим керівництвом ТОВ “Метінвест Холдинг” також заслуговує на увагу, де можна відзначити тенденцію залучення топ-менеджерів з громадянством країни-агресора. Чи не тому так багато колишніх керівників різних рівнів управління металургійних комбінатів, залишившись у місті, стали колаборантами та працюють тепер в інтересах окупаційної влади Маріуполя.

Як відомо з відкритих джерел, гуманітарні проекти групи Метінвест реалізують благодійні ініціативи, надають різноманітну допомогу окремим категоріям громадян, у тому числі вимушеним переселенцям, але за чий рахунок ця благодійність? Хотіли би зауважити, що відмова наших “партнерів” від своїх зобов'язань, призвела до неотримання працівниками належних їм коштів за виконану роботу. Виходить, що вкрадені у людей зарплати, йдуть на користь благодійних фондів, тобто їм же на продуктові набори.

Попри всі проблеми, ми не зупиняємо діяльність, намагаємось функціонувати в тих умовах, що складаються на сьогодні. Також докладаємо багато зусиль, щоб допомогти працівникам наших підприємств, вимушених покинути свої будинки, виїхавши з тимчасово окупованої території України.

Отож, закликаємо наших колег та партнерів працювати відповідально, чесно та відкрито. Ми повинні разом малий, середній та великий бізнес стати пліч-о-пліч, бо в нас на сьогодні одна мета — підтримати економіку нашої держави, підвищити добробут українських громадян в умовах повномасштабної війни з боку агресора.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ДАЙДЖЕСТ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.