Про просування російських військ у Коренівському районі на Курщині повідомляє український військовий портал Deep State. Там виклали кадри російської колони бронетехніки, яка вривається у село Снагость — важливий опорний пункт ЗСУ на цьому напрямі.
На цих кадрах видно щонайменше вісім танків та бронемашин.
Про бої в селі Снагость пише і американський військовий експерт Роб Лі. За його інформацією, Росія змогла переправити бронетанкові сили через річку Сейм, попри українські удари по мостах.
Z-канали стверджують, що російська армія швидко просувається на схід, їй вдалося звільнити у Коренівському районі вісім сіл та до 150 кв. км. території.
Якщо інформація про втрату ВСУ села Снагость підтвердиться, це означає, що російським військам вдалося деблокувати своє велике угруповання, затиснуте в сусідньому Глушківському районі між кордоном та річкою Сейм.
Україна офіційно поки що не коментувала повідомлення про контратаки та просування російської армії в Курській області.
Судячи з характеру бойових дій у попередні дні, українська армія розраховувала створити загрозу оточення російських частин, що захищають ділянку кордону довжиною близько 70 км, і змусити їх до відходу на північ за річку Сейм.
Усі три мости через річку виведені з ладу, а понтонні переправи планомірно знищувалися ракетними ударами.
Автор фото EPA-EFE/REX/Shutterstock
Кадр з відео Міноборони РФ. Російські військові стріляють у напрямку ЗСУ
Якби ЗСУ вдалося захопити хоча б один із розташованих на північ райцентрів — Глушково чи Коренево — така загроза стала б реальною, але українські атаки на ці населені пункти успіху не мали і бої набули позиційного характеру.
При цьому російська сторона не тільки не робила спроб до відведення своїх прикордонних частин, а й посилювала їх.
Втрата опорних пунктів серйозно ускладнює становище лівого флангу ЗСУ.
За повідомленнями з відкритих джерел, російська армія ввела у бій на цій ділянці великі сили 155-ї бригади Тихоокеанського флоту та підрозділи ВДВ.
Ймовірним напрямком наступного удару можуть стати села Любимівка та Новоіванівка на трасі Рильськ-Суджа, у разі їхньої втрати серйозна небезпека нависне вже над передовими частинами ЗСУ під Коренево.
Автор фото ЕРА
Кадри перекидання російських резервів під Курськом
На початку серпня українські війська перетнули кордон і зайшли на територію Росії в Курській області. Нині вони утримують там понад тисячу кв. км, десятки сіл і районний центр Суджу. Подібного в російській історії не було 80 років.
Одна з причин успіху української операції — стрімкість, інформаційна тиша і неочікуваність.
ЗСУ тривалий час концентрували сили біля кордону в Сумській області, пояснюючи це тим, що РФ планує наступати на цьому напрямку.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський говорив про основні цілі операції у Курській області таке: зупинити Росію від використання Курська як плацдарму для наступу, відвернути сили Москви від інших напрямків, створити зону безпеки та запобігти обстрілам цивільних об'єктів через кордон, взяти військовополонених та підняти бойовий дух українських військових і нації загалом.
За словаи Сирського, українська армія взяла в полон 594 російських бійців з початку наступальної операції в Курській області.
В інтерв'ю CNN головнокомандувач заявив, що операція ЗСУ “знизила загрозу ворожого наступу”.
Секретар Радбезу РФ Сергій Шойгу заявив, що переговори з Україною неможливі доти, доки ЗСУ залишаються на російській території. Шойгу заявив, що під час операції у Курській області “ЗСУ ставили за мету захопити атомну станцію”.
Что скажете, Аноним?
[20:38 06 октября]
[18:35 06 октября]
[16:19 05 октября]
13:00 06 октября
12:30 06 октября
12:00 06 октября
11:30 06 октября
11:00 06 октября
10:30 06 октября
10:00 06 октября
09:30 06 октября
09:00 06 октября
08:30 06 октября
[18:45 27 сентября]
[09:45 17 сентября]
[14:35 10 сентября]
(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины
При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены
Сделано в miavia estudia.