Rambler's Top100
ЗАКОН

Рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 02.11.2006 р. № 1227 "Про затвердження Положення про особливості здійснення діяльності з управління активами інституційних інвесторів"

Законодатель: Верховная Рада

Відповідно до статей 7, 8 Закону України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні”, ЗаконівУкраїни “Про цінні папери та фондовий ринок”, “Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)”, “Про недержавне пенсійне забезпечення” Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Положення про особливості здійснення діяльності з управління активами інституційних інвесторів.

2. Уважати таким, що втратило чинність рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 11.01.2002 N 13 ”Про затвердження Положення про здійснення компанією з управління активами професійної діяльності з управління активами ІСІ”, зареєстроване у Міністерстві юстиції України 04.10.2002 за N 812/7100 (із змінами та доповненнями).

3. Керівнику апарату Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку М.Непрану забезпечити:

подання на державну реєстрацію цього рішення до Міністерства юстиції України; опублікування цього рішення відповідно до законодавства.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Керівник а апарату Комісії М.Непрана.

ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО
ПРЕДПРИЯТИЯ
ХОЛДИНГИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.