Rambler's Top100
ЗАКОН

Постанова Кабінету Міністрів України від 1 березня 2007 р. № 329 "Про затвердження Порядку використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки інноваційних та інвестиційних проектів"

Законодатель: Кабинет Министров

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання у 2007 році коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки інноваційних та інвестиційних проектів, що додається.

2. Державному агентству з інвестицій та інновацій за погодженням з Міністерством фінансів, Міністерством економіки та Міністерством освіти і науки розробити у тижневий строк з урахуванням умов, визначених у Порядку, затвердженому цією постановою, механізм з визначенням чітких та прозорих критеріїв конкурсного відбору інноваційних та інвестиційних проектів, спрямованих на впровадження у виробництво передових технологій у галузях промисловості, для компенсації відсоткової ставки за кредитами, залученими у 2007 році на фінансування зазначених проектів.

ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО
ПРЕДПРИЯТИЯ
ХОЛДИНГИ
ПЕРСОНЫ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.