Вироби красногорівських металургів-вогнетривників повсякчас були і є затребуваними багатьма промисловими виробництвами як на Україні, так і в країнах ближнього та далекого зарубіжжя і насамперед у сусідніх Росії, Польщі, а також у Грузії, Казахстані, Угорщині і навіть у віддалених — Ірані та Пакистані. Без красногорівських вогнетривів сьогодні аж ніяк не обходяться металургійні, хімічні та коксохімічні підприємства, заводи по виробництву цукру, будівельних матеріалів, кераміки, скла тощо.
Останніми роками в металургії, приміром, гостро постало питання потреби в удосконалено нових, сучасних вогнетривах, що їх донедавна спроможні були виготовляти тільки за кордоном. Аналогічна ж продукція вітчизняного українського виробництва шкутильгала, що називається, на обидві ноги, поступаючись високо вартісній імпортній перш за все своєю якістю. Отоді ініціатори-фахівці, створеного п'ять років тому на ВАТ “Красногорівський вогнетривний завод” інноваційного центру, що об'єднав єдиною ціллю колективи технічного відділу і науково-дослідного бюро, з підвищеним ентузіазмом та високим професіоналізмом взялися за примноження новітніх технологій.
Нині, за словами начальника інноваційного центру Олени Василівни Железняк, у виробництво впроваджено до десятка нових технологій, що й дозволило красногорівським вогнетривникам у порівняно короткий термін переінакшити виробництво продукції, довести її до найвищого рівня якості та забезпечити конкурентоспроможність.
Одно слово наші спеціалісти, як жодні інші з однотипних чи подібних заводів на Україні, освоїли і тепер успішно виробляють вогнетриви, що абсолютно нічим не поступаються, а за окремими параметрами виявились навіть кращими, аніж їх зарубіжні аналоги.
Нову, сучасну, вітчизняну продукцію красно-горівців тільки у нашій країні без вагань використовують у подальшій своїй роботі алчевські, азовські, дніпровські, донецькі, криворізькі, маріупольські, запорізькі металурги, Макіївські, ясиновські, харківські коксохіміки, а також вагоно-, і машинобудівники тощо.
Досконале, нове, високоякісне завжди додає клопотів виробникам, підвищує вимогливість, висуває куди складніші завдання, зокрема, перед тими, хто має гарантувати надійність виробів. Саме за надійністю, або, як ще кажуть, маркою фірми невідлучно слідкує заводський жіночий колектив центральної лабораторії якості.
Найпильніша увага, зрозуміло, усьому вироблюваному за новітніми технологіями.
І як тут не пишатись Тетяні Василівні Баштовій, котра очолює центральну заводську лабораторію -цю своєрідну службу контролю за якістю продукції, — що в колективі, ніби на замовлення, підібралися працівниці самовіддані, турботливі, щоразу заінтересовані вищими результатами свого дослідництва. А це означає: надбання фахівців інноваційного центру — їхні нові технології -під постійно прискіпливою увагою, а сам процес виробництва неминуче підконтрольний. У результаті і продукція сходить із технолопчних ліній висококласна, задовольняючи бодай усі вимоги найвибагливіших замовників.
За глибоким переконанням начальника аналітичної групи центральної лабораторії Марії Іванівни Кузнецової, інакше й не повинно бути. Бо професіонал, великий знавець свого діла усі 36 років, що трудиться у лабораторії як, мабуть, ніхто, знає високу ціну працездатності заводчан, якою і є найвища якість та конкурентна спроможність продукції на внутрішньому, однаково як і на світовому ринках. За добросовісність, вміння, чіткість у роботі слід замовити добре слово насамперед про лаборантів хімічних і фізичних досліджень Н.А. Павличенко та В.В. Малапуру, лаборантів фізико-механічних досліджень Л.Г. Матявіну (на знімку №1) та Л.І. Коляду.
Значимий обов'язок по первинному контролю за якістю різновиду вироблюваної на заводі продукції покладено на працівниць цехових лабораторій, котрі здійснюють контроль на початкових етапах виробництва порошків та приготування маси.
Бездоганне виконання технологічних вимог у динасовому цеху ретельно відслідковують В.М. Ретинська і Н.А. Петренко, в алюмосилікатному виробництві — СІ. Желєзко, В.І. Крамар та А.С. Івіна.
Чималу частку дослідницької роботи перебирають на себе лаборанти фізико-механічної групи Л.І. Черноусова та Т.О. Лісова (на знімку №2), а вже про відданість справі інженера аналітичної групи В.В. Орлової та лаборанта фізичних і хімічних досліджень О.О. Логвиненко (на знімку №3) без захоплення та хорошої
заздрості годі и говорити. Нині, як ніколи раніше, у заводського колективу лаборантів особливе напруження. 1 пов'язане воно передовсім з підготовкою до атестації. Успішне її проведення, котрому саме сьогодні передує доволі значна за обсягами і над усе відповідальна робота, забезпечить можливість ВАТ “Красногорівський вогнетривний завод паспортизувати продукцію відповідно до вимог діючої нормативно-технічної документації, а затим, ще з більшою гідністю представити нові українські вогнетриви на вітчизняному та ринках ближнього і далекого зарубіжжя.
А.БЕСАРАБ
Что скажете, Аноним?
[21:26 21 ноября]
[12:44 21 ноября]
[10:14 21 ноября]
07:30 22 ноября
19:00 21 ноября
18:45 21 ноября
18:35 21 ноября
18:25 21 ноября
18:00 21 ноября
17:20 21 ноября
16:50 21 ноября
16:20 21 ноября
[16:20 05 ноября]
[18:40 27 октября]
[18:45 27 сентября]
(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины
При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены
Сделано в miavia estudia.