Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Ліс рубають — вода приходить

[12:04 06 августа 2008 года ] [ Україна молода, №144, 6 серпня 2008 ]

Президент доручив уряду розробити принципово нову політику в галузі лісового господарства, щоб зупинити повені.

Значною мірою причина страшної повені, яка накрила шість областей Західної України, полягає “не в непередбачуваності й неконтрольованості стихії, а в людському чиннику”. Так вважає Президент України Віктор Ющенко. Виступаючи на нараді в обласному управлінні МНС Буковини, він заявив: “Більшої безграмотності і безпорядку щодо вирубування лісів, ніж у Чернівецькій області, я не бачив ніде”. Президент зазначив, що в області 17 тисяч пилорам, з яких офіційно зареєстровані лише... 39. “Ліцензування такої діяльності — компетенція місцевих органів влади”, — нагадав він і наказав упродовж 30 днів провести відповідну інвентаризацію і визначити законність діяльності таких пилорам. У масштабах усієї ж держави Віктор Ющенко вимагає від уряду розробити принципово нову політику в галузі лісового господарства. Отже, мета така: якомога швидше позасаджувати лісами все вирубане і взагалі все, що можна, а також створити національні парки та заповідники.

І знову про “людський фактор”. Президент вважає, що в державі недостатньо ефективна система оповіщення про стихійні лиха, і пропонує до наступної осені створити нову таку систему. Про це Віктор Ющенко сказав у Львові. На його думку, якби існувала сучасна загальнонаціональна система оповіщення населення, то збитки від стихійних явищ можна було б зменшити на чверть, або навіть на третину.

Щодо статистики втрат, то вона щодня “приростає” все новими цифрами. Зросла і кількість людських жертв — так чи інакше повінь стала причиною смерті 31 українця. Це — за даними Міністерства з надзвичайних ситуацій. І на сьогодні служба оцінює свої збитки у п’ять млрд. гривень. Більша частина прикордонних об’єктів на заході країни досі підтоплена і, звісно ж, не функціонує.

Спалах інфекційних хвороб можливий

Міністерство охорони здоров’я попереджає про можливість підвищення захворюваності на інфекційні хвороби в постраждалих регіонах. Розмивання вигрібних ям, каналізаційних систем, цвинтарів, скотомогильників створили умови для виникнення гострих інфекційних хвороб, насамперед кишкових інфекцій. МОЗ передбачає, що людям у шести областях, а також у районах уздовж Дністра, загрожують сальмонельоз, харчові токсикоінфекції; не виключена загроза черевного тифу, вірусних гепатитів, навіть сибірської виразки і туляремії.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.