Інвестори не можуть поділити квартири, а за компанією—підрядником і слід охолов.
Люди, які інвестували в омріяні квартири, плекали надію поселитись у новій оселі ще в 2007 році. Будинок на вулиці Полоцькій в Донецьку і досі не здали в експлуатацію, а в самій новобудові відтепер на одну квартиру претендує по чотири людини. Як виявилось, товариство із обмеженою відповідальністю “Донтехліспром” — компанія—підрядник, яка гарантувала інвесторам дах над головою, двічі продавала одне і те саме помешкання різним людям. Таким чином сьогодні практично всі квартири в будинку мають кількох власників. Також, як невдовзі з’ясували інвестори будинку, з’явився третій претендент на квартири — банк.
“Підрядник “Донтехліспром” в 2005 році підписав договір з управлінням капітального будівництва Донецької міськради (“забудовник”), згідно з яким підрядник мав завершити три секції нашого будинку 26а на вулиці Полоцькій, — розповіла інвестор Христина Мужецька. — Дім мали ввести в експлуатацію в ІІ кварталі 2007 року”. В 2007 році було урочисто відкрито першу секцію новобудови. Здача ж двох інших секцій за невідомих причин відкладалась. “Дім довго не здавали в експлуатацію, і коли ми зрозуміли, що нічого не буде зроблено, компанія—підрядник просто зникла”, — каже жінка. Враховуючи ситуацію, інвестори вирішили самостійно завершити будівництво омріяного будинку. “З вересня 2008 по лютий цього року за рахунок додаткових фінансів ми провели необхідні роботи з підготовки будинку до здачі в експлуатацію на загальну суму понад 200 тисяч гривень”, — розповідає Христина Мужецька.
Та на цьому афера не закінчилась. Протягом останніх днів у будинку почали з’являтись невідомі люди. Вони почали заявляти про свої права на квартири і повідомили, що в банках у них оформлені кредити на ці квартири. “Як виявилося, в банках були оформлені кредити на підставних осіб “Донтехліспрому” — працівників компанії—підрядника, їхніх родичів, друзів..., — розводить руками Христина Мужецька. — До останнього часу ці кредити погашувались “Донтехліспромом” (поки керівництво компанії не зникло в невідомому напрямку)”. Так, за інформацією, на кожного фіктивного інвестора банком було оформлено по три—чотири квартири (!!!). Сьогодні “тіньові” інвестори намагаються продати нерухомість і погасити заборгованість перед банками”.
Що тепер робити, ошукані люди не знають. Шукати правди в компанії—підрядника марно, а міська влада також зарадити не в змозі. Місяць тому горе—інвестори подали заяву в прокуратуру про порушення кримінальної справи за фактом шахрайської схеми продажу квартир. Але досі жодної офіційної відповіді люди так і не отримали.
Ярина МАТЧАК
Что скажете, Аноним?
[13:20 02 февраля]
[07:01 02 февраля]
[16:39 01 февраля]
20:50 02 февраля
14:05 02 февраля
11:30 02 февраля
11:00 02 февраля
10:30 02 февраля
10:00 02 февраля
09:30 02 февраля
09:00 02 февраля
[09:15 01 февраля]
[16:30 28 января]
(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины
При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены
Сделано в miavia estudia.