Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Ні пройти, ні проїхати

[12:12 31 июля 2008 года ] [ Україна молода, №140, 31 липня 2008 ]

Карта розмитих залізниць й автошляхів.

Наразі в постраждалих областях частково або повністю обмежено рух наземного транспорту. На Івано—Франківщині негодою пошкоджено навіть шляхи державного значення. Перекрито рух на трасі “Криворівня—Вижниця—Чернівці” в районі села Драгомирчани, а також автотрасу “Татарів—Косів—Коломия”. А в Косові зруйновано міст.

Загалом на Прикарпатті, особливо в гірських районах (Верховина, Снятин, Долина, Калуш), пошкоджено дорожнього полотна на загальну суму понад 100 мільйонів гривень, повідомили у ДП “Івано—Франківський облавтодор”. На решті постраждалих територій пошкоджено дороги місцевого значення та гірські шляхи.

Ще більше втрат зазнав підрозділ “Укрзалізниці” на Західній Україні. Наразі керівництво “Львівської залізниці” підраховує збитки й пошкодження. Визначено кілька особливо проблемних пошкоджених відрізків рейкових шляхів. Насамперед, це перегін Самбір—Сянків, через який проходить рух поїздів у напрямку Ужгорода—Чопа. Тут водами річки Стрий, яка змінила русло, вимито близько 500 метрів земляного насипу. Нині ведуться відновні роботи, тож налагодження сполучення можливе не раніше, ніж через місяць.

Не краща ситуація на перегоні “Десяти—Товмачів” у напрямку “Львів—Стрий—Івано—Франківськ—Солотвино”. Тут змито насип десятиметрової висоти, відтак рух теж обіцяють відновити не раніше вересня.

Неможливо розпочати ремонтні роботи на перегоні “Завалля — Вижниця”, що на Буковині, бо на річці Черемош вода підмила опори мосту, через що впали два його прогони. Сьогодні рівень води утримується, тому і відновні роботи поки не розпочато. Менші перешкоди — в напрямку “Коломия — Делятин”. Утім і тут вода стоїть, тому роботи також не почались. “Загальна сума, в яку оцінює збитки “Львівська залізниця”, становить понад 440 мільйонів гривень”, — зазначила в коментарі “УМ” начальник прес—служби “ЛЗ” Лілія Криницька.

“Перша і основна причина масштабних наслідків повені — безконтрольне, варварське вирубування лісів на схилах Карпат і на берегах річок. Одне “доросле” дерево здатне стримати від трьох до п’яти тонн води”, — наголосив у коментарі головний інженер прикарпатського облавтодору Василь Фединяк. Він також звернув увагу на неналежну роботу щодо очищення русел річок від наносів гравію, каміння та піску. Як наслідок, річки часто змінюють напрямок.

Геннадій БИКОДІР

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.