Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Перші пагони будівельної стабільності

[17:34 10 августа 2009 года ] [ Урядовий Кур'єр, 8 серпня 2009 ]

Будівельна галузь є однією із найважливіших в економіці країни, від якої, певною мірою, залежить ефективність функціонування всієї системи господарювання.

Капітальне будівництво, напевне, як ніяка інша галузь створює велику кількість робочих місць і використовує продукцію багатьох суміжних галузей. Економічний ефект від її розвитку полягає у мультиплікаційному ефекті коштів, вкладених у будівництво. Адже з розвитком будівельної галузі розвиваються: виробництво будівельних матеріалів і відповідного обладнання, машинобудівна галузь, металургія і металообробка, нафтохімія, виробництво скла, деревообробна і фарфоро-фаянсова промисловість, транспорт, енергетика тощо. І, вочевидь, як жодна інша галузь економіки, будівництво сприяє розвитку підприємств малого бізнесу, особливо того, який спеціалізується на оздоблювальних і ремонтних роботах, на виробництві та встановленні вбудованих меблів і т. ін.

Отже, піднесення будівельної галузі неминуче викликає економічне зростання у країні і розв'язує багато соціальних проблем. Нині, на жаль, світова фінансово-економічна криза “підкосила” будівельний бум, який спостерігався у нас рік тому. Проте останні рішення уряду, що увійшли до антикризової програми, сприятимуть відновленню минулих показників. Уже є перші ластівки стабілізації. Так, зокрема, у червні обсяг виконаних робіт будівельниками Житомирської області був більшим, ніж за три попередні місяці, разом узяті, констатують статистичні звіти. Улітку наростило обсяги робіт кожне п'яте підприємство. Стабільно працюють та збільшують обсяги виконаних робіт підприємства “ДП Граніт Україна” Новоград-Волинського району, ЗАТ “Західвибудпром”, “Інтерсервіс” з Житомира та “Енерговантажний поїзд”, що в місті Коростені. Найкращі показники в будівництві наразі стосуються зведення житла. У Житомирі в першому півріччі здано в експлуатацію один багатоповерховий будинок та 115 індивідуальних. Їхня загальна площа становить майже 25 тисяч квадратних метрів. Схожа тенденція спостерігається і в інших регіонах.

Напередодні Дня будівельника, який держава відзначить у неділю, 9 серпня, Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко привітала багатотисячний колектив вітчизняних будівничих з професійним святом.

“Щиро дякую Вам за важку та надзвичайно важливу працю, завдяки якій втілюються в життя найсміливіші задуми проектувальників і архітекторів, набувають нового вигляду міста і села нашої Батьківщини, а люди отримують затишне житло.

Уряд підтримує будівельну галузь, сприяє її стабілізації і розвитку. Саме з цією метою уряд розробив Закон України “Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва”, а також Національний план дій з підтримки будівельної галузі, які послідовно втілюються в життя.

Переконана, що Ваша працьовитість, високий професіоналізм та відданість улюбленій справі стануть запорукою нових звершень. Від усього серця бажаю Вам, шановні працівники будівельної галузі, оптимізму, невичерпної енергії, міцного здоров'я та родинного затишку!” — наголошується у привітанні глави уряду.

Віталій ЧЕПІЖКО

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.