Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Москаль у Криму

[07:56 21 августа 2009 года ] [ Україна молода, №153, 21 серпня 2009 ]

Що спонукало його після дев’ятирічної перерви знову очолити міліцію півострова?

Це призначення — такий собі «кругообіг» води у природі. Бо ж після першої у 1997—2000 роках кримської каденції куди тільки не кидали «на прорив» незамінного 59–річного генерала Москаля. Геннадій Геннадійович, як відомо, за цей час устиг і двома областями — Закарпатською і Луганською — покерувати, і Держкомітетом у справах національностей та міграції. А ще — побувати у кріслі постійного представника глави держави в Криму, заступника голови СБУ, керівника дніпропетроської і всієї кримінальної міліції в центральному апараті МВС. Наостанок ще й депутатського «хліба» разом зі своєю «Народною самообороною» покуштувати (тепер невідомо, чи полишить він своє депутатство. — Авт.). Словом, перевірений боєць чи, як кажуть у народі, тертий калач.
Чи раді знову Москалю в Криму? Місцеві медійники однозначно — так. Бо сподіваються, за доброю традицією, побачити у ньому самобутнього і неповторного ньюзмейкера. Тим паче що давні «любі друзі» Геннадія Геннадійовича з місцевого парламенту — передовсім спікер Анатолій Гриценко і його «регіональні» сподвижники Олександр Мельник, Ігор Лукашов — досі при земельних й інших справах, відтак, швидше за все, на «олівці» у депутата–генерала. Ситуація для Геннадія Геннадія полегшується ще й тим, що від них, до речі, з цієї ж самої причини, прагне всіляко дистанціюватися сам керівник місцевого партосередку ПРУ Василь Кисельов.
Що ж стосується тутешньої політичної еліти, то вона загалом позитивно розцінила повернення Москаля. Надто лідер комуністів Леонід Грач, щоправда, назвавши кадрову ротацію в інтерв’ю агенції «Новий регіон —Крим» політичним ходом. «Якщо у Криму, — далі розвинув думку нардеп, — вже почали формувати передвиборчі кримінальні блоки (йдеться про місцевих «регіоналів». — Авт.), якщо криміналітет, не стидаючись, проводить сходки. Якщо на цих сходках криміналітет вирішує проблему виборів вкиданням фальсифікацій, тоді, звичайно, потрібно сьогодні дати бандитам по руках, щоб вони до виборів розбіглись, як розбіглись за межі Криму у 90–х роках». Грач сподівається, що новий–старий головний міліціонер Криму при цьому не буде застосовувати вибірковий, політичний підхід.
А от опитані агенцією місцеві аналітики і політологи не такі категоричні. Мовляв, БЮТ напередодні президентських виборів у такий спосіб зміцнює свої позиції у важливому для себе регіоні. І що на якусь тотальну «зачистку» півострова від колишніх «сейлемівців» чи «башмаків», як це було зроблено десять років тому, розраховувати не варто. Утім час покаже, чи до снаги 59–річному генералу згадати бойове минуле.
Василь САДОВСЬКИЙ

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.