Найчастіше закордонні ЗМІ 2012 року плутали президентів. Світовій пресі за рік не раз вдалося сплутати Януковича з Ющенком, Лукашенкою та навіть Ху Цьзінтао.
Так, європейське видання New Europe у свою статтю про швидке ухвалення адміністрацією Віктора Януковича угоди про асоціацію додало фото Віктора Ющенка з підписом “Президент України Віктор Янукович”.
Так само колишнього і нинішнього президентів в одній з останніх статей про Україну переплутало авторитетне видання EUobserver.
А от у Венесуелі Януковича взагалі переплутали з китайським лідером. Серед своїх фото, розміщених на Flickr венесуельське агентство помістило фотографію з зустрічі Ху Цьзінтао з Бараком Обамою в 2010 році. Під фото містився підпис: “Президент США Барак Обама (справа) проводить двосторонню зустріч з українським президентом Віктором Януковичем (зліва), в Washington Convention Center, округ Колумбія, США на початку зустрічі на високому рівні з ядерної безпеки”.
Чеський новинний сайт TN.cz назвав Аляксандра Лукашенку президентом України. Стаття мала назву “Президент України Лукашенка призначив нового прем’єра”.
Перед проведенням Євро-2012 у травні минулого року британське видання The Telegraph помилилось, написавши, що у Києві матчі чемпіонату проводитись не будуть, а через нього лише проходить маршрут, по якому везтимуть головний трофей. Ймовірно, видання переплутало Київ з Дніпропетровськом.
А вже під час Євро-2012 помилки щодо України припустилися іспанці. Під час матчу між збірними України і Швеції, який відбувся 11 червня в Києві, авторитетне іспанське видання Marca вело онлайн-трансляцію гри, при цьому зазначаючи, що гра проходить не на НСК “Олімпійський”, а в московських “Лужніках”. Крім того, іспанці стверджували, що зі Швецією грає не Україна, а Білорусь. На схематичному зображенні гравців Швеції позначили жовто-синім кольором, тоді як “білорусів” лише жовтими кружечками.
Німецька платформа для обміну думками між політологами, журналістами та науковцями E-politik.de переплутала олігархів. У запитанні до німецького історика і політолога Герхарда Зімона журналіст платформи сказав:“Східноукраїнський олігарх Абрамовіч”, очевидно, маючи на увазі Ахметова.
А ще у 2011 році польське видання Newsweek до списку українських олігархів внесло Ігоря Коломойського, Ріната Ахметова, Костянтина Живаго, Таріела Васаде, Петра Димінського, Олександра Ярославського, а також ректора Національного університету культури і мистецтв Михайла Поплавського. При цьому під фото Поплавського було зазначено, що він контролює трасу “Київ-Одеса”.
![]() ![]() ![]() ![]() |
Что скажете, Аноним?
[19:30 01 апреля]
В Украине вновь активизировалось обсуждение темы скорых выборов — сразу после возможного перемирия.
[07:00 01 апреля]
18:30 01 апреля
18:20 01 апреля
17:00 01 апреля
16:30 01 апреля
16:00 01 апреля
15:00 01 апреля
14:00 01 апреля
[07:15 31 марта]
[21:50 30 марта]
[09:15 01 февраля]
(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины
При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены
Сделано в miavia estudia.