Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Кращий подарунок - підвищений видобуток

[16:53 31 августа 2009 года ] [ Урядовий Курєр, 29 серпня 2009 ]

На шахтах державного підприємства "Макіїввугілля" триває передсвяткова вахта під гаслом "Дню шахтаря та 55-річчю утворення Мінвуглепрому - 9 ударних трудових тижнів!".

Прикметно, що напередодні початку робочих змін підвищеного вуглевидобутку гірники 20-тисячного колективу ДП "Макіїввугілля" достроково виконали піврічне завдання, піднявши на-гора 1,538 мільйона тонн твердого палива. А на початку серпня відзвітували про видобуток двох мільйонів тонн вугілля, з чим їх привітав міністр вугільної промисловості Віктор Полтавець.
Стартувала трудова ударна вахта із шахти "Холодна Балка". Директор з виробництва ДП "Макіїввугілля" Анатолій Давидковіцер тоді вручив ланковому видобувної дільниці N1 Олегу Губрієнку спеціально виготовлений вимпел-естафету, і протягом тижня гірники шахти добре попрацювали, збільшивши свої попередні виробничі показники. Затим естафету підхопили їхні колеги з шахт "Бутовка", "Чайкіно" та інших шахт Макіївки.

Початок ударної вахти макіївських гірників збігся з важливою подією на шахті імені Бажанова, де державна комісія прийняла в експлуатацію нову лаву-гігант. Східна лава N8 стала найдорожчим проектом "Макіїввугілля" в поточному році, адже на її будівництво та оснащення витрачено рекордну суму грошей - 180 мільйонів гривень.
- Нині лава у своїй лінійній частині завдовжки з 300 метрів, - розповів під час пуску перспективного об'єкта директор шахти імені Бажанова Андрій Олексюк. - А незабаром ми подовжимо її до проектної - 350 метрів. І саме такого вибою, що працює на прямий хід, наш вуглепром ще не бачив. Потужна техніка та оснащення вже тепер дають можливість видобувати тут щодоби 1,5 тисячі тонн палива. А в недалекому майбутньому ми маємо можливість збільшити вуглевидобуток до 2 тисяч тонн і більше.

Втім, як запевняють керівники підприємства, рекордні показники для бажановців аж ніяк не самоціль. Інша річ - стабільна робота, налагодити яку можна завдяки своєчасно підготовленим для видобутку запасам палива. Щоправда, підготувати новий фронт робіт заважає нестача кадрів. Наприклад, три року тому на шахті імені Бажанова працювали сім прохідницьких бригад, нині ж їх лише п'ять. Причому не всі з них, на жаль, повністю укомплектовані прохідниками. Причини кадрового браку суто "місцеві", адже бажановцям доводиться працювати в набагато важчих умовах, ніж колегам на інших макіївських шахтах. Роботи тут ведуться на глибині 1350 метрів, де гірники потерпають від високої температури та інших складних гірничо-геологічних умов.

- Гірники нам потрібні, - каже директор шахти імені Бажанова Андрій Олексюк. - Стабільний заробіток їм гарантуємо. А із введенням в дію гігантської лави ця дільниця стане найбільш оплачуваною - шахтарі тут зможуть заробляти щомісяця до 8 тисяч гривень.

Марко ТИН

 

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.