Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Журналісти “Приазовського робочого”, автори статті про 9 травня, втекли до росії і пишуть там про частково мобілізованих

[17:45 31 марта 2023 года ] [ 0629.com.ua, 31 марта 2023 ]

10 травня на першій шпальті “Приазовського робочого” вийшла стаття, в якій Олександр Панков разом з дружиною Людмилою Єрмішиною звинувачують Збройні Сили Україні в розстрілі маріупольців.

 Олександр Панков та його дружина Людмила Єрмішина — журналісти маріупольської газети “Приазовський робочий” (газета належить Рінату Ахметову і зараз не виходить у друк, її потужності захоплені росіянами). 10 травня 2014 року вони написали провокаційну та брехливу статтю про те, як, мовляв, українська армія розстріляла мирних мешканців Маріуполя. Тепер вони втекли в Отрадноє Самарської області і пишуть там про чмобиків як про героїв, що загинули в Україні. “Наші герої”, — каже Олександр Панков.

Нагадаємо, що 9 травня 2014 року терористична група “Мангуст”, яку очолив колишній працівник міліції з позивним Мангуст, захопила будівлю міського управління міліції. Декілька українських міліціонерів, які захищали ГУ УМВД в Маріуполі, загинули від куль терористів. Серед загиблих був і начальник ДАІ Віктор Саєнко.

Журналіст Олександр Панков, як виявилось пізніше, був на прямому телефонному зв’язку з Мангустом. Панков вів свій репортаж, видаючи за правду ту інформацію, яку отримував від терориста. 

10 травня на першій шпальті “Приазовського робочого” вийшла стаття, в якій Олександр Панков разом з дружиною Людмилою Єрмішиною звинувачують Збройні Сили Україні в розстрілі маріупольців. Пізніше ця стаття була видалена з сайту газети, проте вона залишилась у друкованому вигляді.

Журналісти “Приазовського робочого”, автори статті про 9 травня, втекли до росії і пишуть там про частково мобілізованих, — ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Маріупольці, а серед читачів газети були переважно люди пенсіонного віку, налякалися, що  11 травня масово пішли голосувати на так званий “референдум” за відокремлення від України.

Вся російська пропаганда цитувала статтю “Приазовського робочого”. Ідеолог “русского мира” Малофєєв назвав цей день, 9 травня 2014 р., точкою неповернення, після якої маріупольці відвернулись від української влади, і теж цитував Панкова з Єрмішиною.

Після звільнення Маріуполя від банд “ДНР”, Панкова ніхто не звільнив. Редактора газети “Приазовський робочий” Токарського, який дозволив цю провокаційну та брехливу публікацію, також ніхто не звільнив. Більше того! Їх нагородили. В 2015 році міський голова Маріуполя Юрій Хотлубей з нагоди Дня журналіста вручив грамоту Панкову, а представник НСЖУ — редактору Токарському.

Фото 0629, червень 2015 року

Журналісти “Приазовського робочого”, автори статті про 9 травня, втекли до росії і пишуть там про частково мобілізованих, — ФОТО, ВІДЕО, фото-2

“У нас всі журналісти — патріоти”, — сказав тоді на врученні Токарський.

І ось тепер “патріот” Панков разом з “патріоткою” Єрмішиною виїхали до росії. Вони сіли в евакуаційну колону і поїхали до росії в березні 2022 року. Через декілька таборів для біженців вони нарешті опинилися в місті Отрадноє Самарської області і працевлаштувались у місцеву газету “Вестник Отрадного”.

Скрін з газети “Вестник Отрадного”

Журналісти “Приазовського робочого”, автори статті про 9 травня, втекли до росії і пишуть там про частково мобілізованих, — ФОТО, ВІДЕО, фото-3

Єрмішина там пише про красу, здоровий спосіб життя та святкує радянські свята.

Фото — Вконтакте Людмили Єрмішиної

Журналісти “Приазовського робочого”, автори статті про 9 травня, втекли до росії і пишуть там про частково мобілізованих, — ФОТО, ВІДЕО, фото-4

Ну а її чоловік не соромиться писати і робити фоторепортажі про чмобиків (частково мобілізованих), які пішли в Україну вбивати його земляків, вбивати його рідне місто Маріуполь. Панков називає їх “наши герои”.

Фото Олександра Панкова для газети “Вестник Отрадного”

Журналісти “Приазовського робочого”, автори статті про 9 травня, втекли до росії і пишуть там про частково мобілізованих, — ФОТО, ВІДЕО, фото-5

Проте цей пан ще не зовсім адаптувався до російських реалій, бо і досі у своїх відео каже “погиб в Украине”. Справжній росіянин, звісно, сказав би “на Украине”.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.