Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Епідемія незаконних забудов

[16:24 17 января 2011 года ] [ Українська правда, 14 січня 2011 ]

Закон дозволяє будівельникам не враховувати думку громадян при забудові міста. Тепер пункт щодо обговорення проекту будівництва громадськістю виключено.

Українські міста завжди була відомі не тільки космічними цінами на житло, а ще й старовинними архітектурними пам'ятками, які завжди приваблювали гостей з інших міст і, на щастя, приваблюють до сих пір.

А особливо це стосується української столиці — міста Києва.

Однак, останнім часом ми можемо спостерігати зовсім абсурдну тенденцію. Поряд з незаконними виселеннями громадян з їхніх домівок з'являється новий спосіб зухвалого посягання на права мешканців Києва — незаконні забудови. Крім того, забудові підлягають не просто такі будівельні спорудження, як будинки, а ще і парки та сквери.

Шалені пристрасті тривали з парком Стуса біля станції метро Житомирська. Як наслідок — не байдужих Киян було затримано працівниками правоохоронних органів. Також необхідно згадати історії з проблемними „зонами”, якими на сьогодні є: сумнозвісна книгарня „Сяйво”; будівництво храму УПЦ Московського Патріархату на території парку „Юність” без дозвільних на те документів; парк біля м. Дарниця з багатовіковими соснами; забудова Аскольдової могили; передноворічний „подарунок” Киянам у вигляді знищеної садиби Казанського. Даний список не є вичерпним.

Якби не протест небайдужих Киян, то забудова біля метро Театральна проходила б повним ходом, і через можливий обвал ґрунту ставила б під загрозу навколишні будинки серед яких і театр Російської драми ім. Лесі Українки.

Що стосується інших міст, то у Харкові подібна ситуація складається і з парком Артема. Проблема не вирішена і до сьогодні.

По інших містах України ситуація не краща.

Але, на жаль, проблеми з забудовниками тільки починають набирати обертів. І в цьому українцям дуже активно „допомагає” чинна влада.

На фоні видовищних депутатських бійок та блокуванням трибун українців вкотре „порадував” законодавчий орган влади. Верховна Рада з ініціативи Кабінету Міністрів ухвалила Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності” (щодо скорочення дозвільних процедур у будівництві). Закон дозволяє будівельникам не враховувати думку громадян при забудові міста. Тепер пункт щодо обговорення проекту будівництва громадськістю виключено.

Тепер давайте всі дружньо подякуємо Миколі Яновичу Азарову за те, що з його ініціативи можновладцям вже на законодавчому рівні начхати на думку пересічних громадян.

Шановні українці! Встигніть насолодитись архітектурною красою, прекрасними зеленими ландшафтами ваших міст...бо цього скоро може і не стати.

Ярослав ЦИБА

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.