Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Удар по Кремлю: бездарність російської ППО чи спланована росіянами акція?

[08:35 05 мая 2023 года ] [ dsnews.ua, 4 травня 2023 ]

У середу, 3 травня, у пресслужбі президента РФ Володимира Путіна заявили, що збили два українські безпілотники, які вночі атакували Кремль

 

Удар по Кремлю це:

  1. Бездарність російської ППО?

  2. Спланована самими росіянами акція?

Виключати жоден із цих варіантів ми не можемо. Хоча, як на мене, другий варіант менш вірогідний — хлопок над Кремлем не змусить росіян записуватися в добровольці. А іншої причини показати такі провали ППО, після встановлених на дахах “Панцирів” — важко вигадати. Чи може Кремль зробити якусь супервідповідь? Теоретично так, але знищення будівлі Офісу президента ніяк, підкреслю: ніяк не вплине на хід бойових дій.

Отже, Кремль витримав паузу в 12 годин, перш ніж дати офіційне підтвердження: безпілотник вибухнув над головним флагштоком РФ (хто запустив безпілотник: росіяни чи партизани, тут не має значення).

Давайте спробуємо розібратися, що може і що не може зробити Кремль?

  1. Ніякого ядерного асиметричного удару не буде, хоча хтось, по типу Медвєдєва, це може заявити.

  2. Кремль може зробити жорстку заяву і навіть ударити кількома “Кинжалами” по центру Києва. Виключати цього не можна, тому будьте обережні. Хоча вірогідність удару саме сьогодні відносно невелика.

  3. Головна проблема Кремля — що робити з парадом на 9.05. Відміняти — означає слабкість влади. Не відміняти — небезпечно і всі почнуть говорити про двійників з потрійною силою. Путін боягуз. І це для нього найскладніше питання.

  4. Судячи з усього, в Росії зараз з‘являться конспірологічні версії, що безпілотник запустив хтось із росіян — недругів Шойгу та Герасимова. Хоча поки це виглядає як чиста конспірологія. Але ця версія може отримати багато апологетів. Адже тепер Путін повинен розпочати чистки у вищому командуванні російської армії. А це якраз на руку тому самому Пригожину.

Одиночний вибух над Кремлем сколихне всю РФ. Але не може змінити докорінно ситуацію. Будемо сподіватися, що подальші подібні вибухи і неправильні кадрові та управлінські рішення будуть ще більше дестабілізовувати систему. Це і є розхвалена Герасимовим гібридна війна. Ось так виглядає гібридний контрнаступ.

 

Вадим ДЕНИСЕНКО, директор Українського інституту майбутнього

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.