Rambler's Top100
НОВОСТЬ

AGM WOLF-7 PRO NW1: Ваш вірний провідник у нічному світі

[09:45 05 марта 2024 года ]

Монокуляр нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NW1 — це передове пристрій, який дозволяє отримувати зображення у темряві, роблячи невидиме видимим. Цей пристрій є незамінним помічником для людей, які займаються полюванням, спостереженням природи або забезпеченням безпеки.

65d7b02bd7c72.webp

Основні технічні характеристики монокуляра нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NW1

 • Роздільна здатність: 640x480 пікселів
 • Збільшення: 7х
 • Об'єктив: 50 мм
 • Вбудований дальномір: так
 • Температурний діапазон роботи: від -40°C до +50°C

Хто обирає монокуляр нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NW1

Монокуляр agm wolf 7 pro nw1 обирають професіонали з сфери безпеки, військові, поліцейські, полювальники, природолюби та всі ті, хто цінує можливість бачити у темряві.

65d7b0388f8cf.webp

Переваги монокуляра нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NW1

 • Висока якість зображення: AGM WOLF-7 PRO NW1 забезпечує чітке та деталізоване зображення навіть у повній темряві, що дозволяє отримати відмінні результати навіть у складних умовах освітлення.
 • Зручність у використанні: монокуляр має зручну і ергономічну конструкцію, що дозволяє з легкістю користуватися ним навіть під час тривалого спостереження.
 • Портативність: компактні розміри та невелика вага роблять AGM WOLF-7 PRO NW1 ідеальним супутником для подорожей та виїздів у природу.
 • Надійність та довговічність: монокуляр має міцну конструкцію і виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечує його довговічність та надійність у будь-яких умовах експлуатації.
 • Вбудований дальномір: AGM WOLF-7 PRO NW1 оснащений вбудованим дальноміром, який дозволяє точно визначати відстані до об'єктів, що забезпечує більшу точність при нічних спостереженнях.

65d7b04127379.webp

Сфери застосування монокуляра нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NW1

AGM WOLF-7 PRO NW1 використовується в таких сферах, як:

 • Мілітарний та правоохоронний сектор: AGM WOLF-7 PRO NW1 знаходить широке застосування у військовій сфері, поліції, спецпідрозділах та інших службах безпеки. Він дозволяє проводити нічні спостереження, виявляти потенційні загрози та здійснювати нагляд за територією без освітлення.
 • Природознавство та вивчення дикої природи: монокуляр AGM WOLF-7 PRO NW1 допомагає науковцям, дослідникам та екологам вивчати та моніторити дикі тварини та їх поведінку в нічний час.
 • Туризм та альпінізм: у туристичних подорожах та альпіністських виїздах AGM WOLF-7 PRO NW1 забезпечує можливість безпечного пересування та навігації в умовах обмеженого освітлення.
 • Охорона приватної власності: монокуляр може бути використаний для нагляду за власністю, виявлення незаконних вторгнень та запобігання злочинам у нічний час.
 • Спостереження за тваринами та домашніми тваринами: AGM WOLF-7 PRO NW1 дозволяє власникам великих ферм, зоопарків та просто улюбленців відслідковувати їхню поведінку вночі, що особливо корисно у випадках втрати тварини.
 • Мисливство: воно дозволяє мисливцям виявляти та відслідковувати дику звіру навіть в умовах поганої видимості.
 • Автомобільна промисловість: AGM WOLF-7 PRO NW1 може використовуватися для нічного огляду автомобільних доріг та виявлення небезпеки на дорозі.

Де купити монокуляр нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NW1

Монокуляр нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NW1 можна придбати в інтернет-магазині “УкрОптика” за доступною ціною та з можливістю доставки по всій території України.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ДАЙДЖЕСТ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.