Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Свобода слова не повинна порушувати права людини

[09:55 20 июля 2010 года ] [ Урядовий кур єр, 20 липня 2010 ]

Уряд зобов'яже владні структури реагувати на критику в пресі.

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявляє про необхідність зобов'язати владу оперативно і предметно реагувати на критичні публікації у засобах масової інформації. Про це глава уряду заявив у ході засідання секретаріату Національної спілки журналістів, яке він відвідав на запрошення керівництва СЖУ. Тому уряд абсолютно відкритий для критики, але вона повинна бути об'єктивною, а факти, висвітлені в публікації, перевіреними.

М. Азаров підкреслив, що уряд постійно реагує на критичні зауваження журналістів: “Будь-яка публікація, якщо вона професійна, якщо вона підготовлена виходячи з патріотичної і громадянської позицій, то, безумовно, ми на неї реагуватимемо і щодо неї однозначно вживатимуться відповідні заходи”.

“Ми напрацюємо відповідну постанову і зобов'яжемо реагувати на критику будь-якого засобу масової інформації... Якщо там викладено правду, якщо там містяться факти, які потребують реакції, то ми примусимо владу реагувати”, — зазначив М. Азаров.

Водночас було засуджено так звану “замовну” журналістику, яка за гроші реалізує “чорний піар”, дискредитує та обливає брудом: “Це що, свобода слова чи порушення прав людини?”, — резонно запитав Прем'єр.

М. Азаров висловився й за розвиток в Україні незалежних засобів масової інформації. Кабінет Міністрів готовий створювати умови для розвитку свободи слова в Україні. Національну спілку журналістів разом з урядом закликано розробити механізми, які краще захищатимуть свободу слова і водночас перешкоджатимуть появі неправдивих замовних матеріалів: “Треба разом думати над створенням можливостей для розвитку свободи слова, для свободи друку, і як розставити хоча б елементарні запобіжники для поширення брехні”. Тобто зробити так, аби в Україні з'явилися реальні незалежні ЗМІ.

Нарешті в житті України настав час, коли наша держава повинна мати стабільність і добробут. “В Україні мають бути стабільність і програма розвитку, за якою держава житиме хоча б десять років. Ми вистраждали стабільність”, — переконаний М. Азаров.

Нині Україна безнадійно відстала за всіма напрямами розвитку. “Куди не глянь — в усіх сферах ми безнадійно відстаємо”, — підкреслив М. Азаров, додавши, що це, зокрема, стосується таких важливих галузей, як охорона здоров'я чи освіта.

Говорити можна про що завгодно: про демократію, свободу слова та інші речі, але якщо в державі не буде стабільності і держава не буде поступово, надійно розвиватися, проводячи реформи, то у такої держави немає майбутнього.

Уряд робить і надалі робитиме все можливе, щоб український народ отримав гідне життя, високорозвинену економіку і стабільну державну владу, повідомляє департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабміну.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.