Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Сонце “кусається”

[14:21 11 марта 2010 года ] [ Україна молода, №45, 11 березня 2010 ]

Цьогорічний відпочинок у Криму знову подорожчає на 10—15 відсотків.

Таку невтішну цінову перспективу на нинішнє літо окреслило керівництво кримського Міністерства курортів і туризму під час традиційної міжнародної туристичної виставки “Крим. Курорти. Туризм—2010”, що відбулася в Ялті. Тож, враховуючи подорожчання “харчоблоку” і комунальних послуг, одне ліжко—місце за добу на Південнобережжі обійдеться влітку в середньому в 400 гривень. Хоча деякі власники турбаз задля максимальної завантаженості залишать старі розцінки, запевнила заступник міністра Марина Слєсарєва. За її словами, це стосується передовсім Західного Криму, а саме — Чорноморського і Роздольненського районів, де можна буде вкластись у 152 гривні.

Скільки ж народу цьогоріч скористається рекреаційними принадами півострова, ніхто з присутніх на виставці не загадував. Голова Ради міністрів автономії Віктор Плакида лише оприлюднив минулорічну статистику. Зокрема, те, що у 2009 році сонячний півострів відвідали понад 7 мільйонів осіб (для порівняння у 2008—му — понад п’ять мільйонів), надходження у бюджети всіх рівнів від курортних регіонів становили понад 2 мільярди гривень, а приватні підприємці за оренду житла для проживання сплатили понад шість мільйонів гривень податку.

Водночас на підготовку й проведення нинішнього літнього сезону із кримського бюджету планують виділити 2,5 мільйона гривень, тобто майже на мільйон більше, ніж торік. Але при цьому рекламувати Крим буде нікому: через кризу закінчується “лафа” для російських і українських медійників, яким раніше місцеві санаторії та пансіонати влаштовували безкоштовні тури. У квітні ж нашкребуть грошей лише на “пізнавальні” екскурсії для представників дальнього зарубіжжя, а саме — туроператорів і журналістів із Німеччини й Австрії.

Василь САДОВСЬКИЙ

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.