Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Охорона для мера. Маріуполь оголосив тендер на 720 тис грн в квартал

[15:20 24 января 2023 года ] [ 0629.com.ua, 24 січня 2023 ]

“Охорона в будь-якому органі влади — це базова річ”, — підкреслили в муніципалітеті.

 Маріупольський муніципалітет оголосив тендер — хоче купити послуги з охорони на суму 720 тис. грн на квартал.

Покупець — виконком Маріупольської міської ради. Проте ми розуміємо, що охороною переважно користується міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Тендер був зареєстрований 6 січня. Він проводиться на відкритих торгах, але без аукціону. Через нерівний доступ до ресурсу (відключення світла, відсутність Інтернету), переможець торгів буде визначатись за найнижчою ціною, яка буде названа у тендерній документації.

Наразі проводиться етап кваліфікації поданих заявок.

В технічному завданні зазначається, що послуги замовляються на три місяці. Регіон надання — місто Запоріжжя, де розташований штаб Маріупольської міської влади і сконцентровані основні ресурси, люди, документи. Але завдання прописане таким чином, щоб у разі зміни місцезнаходження (наприклад, Маріуполь буде звільнений), можна було б перемістити послуги.

Охорона для мера. Маріуполь оголосив тендер на 720 тис грн в квартал, фото-1

В маріупольському муніципалітеті на питання 0629 пояснили необхідність охорони стандартною практикою. Якщо є діючий орган влади — має бути і охорона.

Заступник міського голови Денис Кочубей зазначив, що охорони потребує не стільки міський голова, скільки,  в першу чергу, — документи, печатки, комп’ютери, інші цінні речі, які зберігаються на базі тимчасового розташування маріупольської влади у Запоріжжі.

“Важливо, щоб ніхто не міг прийти і пошкодити майно, документи, печатки. Якщо б це трапилось, в разі відсутності охорони відповідальність була б покладена на нас”, — пояснює Денис Кочубей.

На питання, чи вважають в муніципалітеті, що небезпека загрожує саме Вадиму Бойченко, Денис Кочубей відповів, що це скоріше риторичне питання. Бо в історії бували випадки, коли не було підстав для зовнішніх загроз, тим не менш, напади на перших осіб траплялись.

“Охорона в будь-якому органі влади — це базова річ”, — підкреслили в муніципалітеті.

Проте деяких представників депутатського корпусу це обурило. Наприклад, депутат від Блока Вадима Бойченка Олександр Лашин виступив у відео, де засудив таке рішення виконкому. А депутат від “Сили людей” Максим Бородін вимагає скасувати тендер.

“720 000грн на персональну охорону мера Вадима Бойченко. Людині, яка постійно селфіться з радісними маріупольцями. Тоді виникає питання: можливо охорона потрібна щоб не дати поспілкуватися з мером тим маріупольцям які не дуже раді меру і яким є що йому сказати? 

Маріупольська міська рада, я як депутат та мої колеги вимагаємо СКАСУВАННЯ цього марнотратства і перенаправлення цих грошей для допомоги маріупольцям та нашім військовим!”, — написав Бородін.

А ось як питання охорони вирішувалось в 2017 році. Тоді вперше стало відомо, що бюджет Маріуполя виділяє 500 тисяч гривень на рік на охорону для мера.

Тоді це рішення пояснювали в муніципалітеті так: “Враховуючи сучасний соціально — економічний стан м. Маріуполя, та загрозу захвата територіальної громади м. Маріуполя з боку самопроголошеної “ДНР”, є дуже актуальним забезпечення фізичної безпеки та недоторканності зазначених вище осіб, в умовах гіпотетичних дій діверсійно — розвідувальних груп “ДНР” на території м. Маріуполя.

Усвідомлення особистої безпеки у відношенні протиправних посягань сприяє найбільш ефективному виконанню посадових обов’язків.

Фізична охорона дозволить забезпечити стабільність та організувати планове навантаження для організації публічних зустрічей, як на території громади м. Маріуполя, так і за її межами”.

Опозиція в особі фракції “Сили людей” в 2017 році також вимагала скасування, але не мала успіху.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.