Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Гейлі перемогла Трампа на праймеріз у Вашингтоні. Що це означає

[10:15 04 марта 2024 года ] [ BBC News Україна, 4 березня 2024 ]

За Гейлі у столичному американському окрузі проголосували майже 63% республіканців, за Трампа — 33%.

 Суперниця Дональда Трампа на виборах кандидата в президенти США від Республіканської партії Ніккі Гейлі здобула першу, символічну перемогу в серії праймеріз та кокусів — вона зібрала більшість голосів у Вашингтоні та окрузі Колумбія.

За Гейлі у столичному американському окрузі проголосували майже 63% республіканців, за Трампа — 33%.

Гейлі отримає голоси всіх 19 виборців від округу Колумбія, і у неї буде 43 виборників. Трамп має їх 247, а всього в ході праймериз і кокусів республіканці обирають 2429 делегатів на з'їзд партії. Там у липні офіційно оголосять кандидата у президенти США від республіканців.

Передвиборчий штаб Трампа заявив, що не здивований перемогою Гейлі у “болоті”, як експрезидент та його послідовники називають Вашингтон.

Раніше Трамп легко переміг у Південній Кароліні.

“Нікі рішуче відкинули по всій Америці, але лобісти та інсайдери округу Колумбія, які хочуть зберегти провальний статус кво, щойно проголосили її “королевою болота”, — йдеться у заяві штабу Трампа.

Прессекретар Ніккі Гейлі Олівія Перес-Кубас сказала: “Не дивно, що республіканці, які дуже близько бачать проблеми у Вашингтоні, відкидають Дональда Трампа та хаос, який він несе”.

Дональд Трамп впевнено виграв усі попередні праймериз та кокуси, у тому числі в рідному штаті Ніккі Гейлі, у Південній Кароліні, а цього вівторка сподівається фактично гарантувати собі висування кандидатом у президенти.

5 березня, у “супервівторок”, праймеріз та кокуси обох провідних партій пройдуть одразу в 15 штатах та на одній заморській території. Вирішиться доля голосів одразу 874 виборників республіканців. Штаб Трампа передбачає, що він отримає щонайменше 773 з них.

“Аналітики вважають, що Ніккі Гейлі продовжує боротьбу в основному з розрахунку на те, що проблеми Трампа зі законом або інші обставини, наприклад, погане здоров'я, змусять його вийти з перегонів”, — зауважує агентство AFP.

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin
[2024-03-04 14:22:54] [<Не определено>]

украинцы панически бояться возвращения трампа не пост презика сша. и поєтому держат кулаки за ники гейли. но не збудеться. чудес не бывает.

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.