Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Допоможи незалежній соціології “СМСкою”!

[12:24 15 января 2010 года ] [ Україна молода, №7, 15 січня 2010 ]

“Національний екзит—пол” дещо “скоротять” через нестачу коштів.

У першому турі “Національний екзит—пол” охопить не 300, а 240 дільниць. Опитування виборців на виході з дільниць довелося трохи обмежити через брак коштів. Про це на прес—конференції повідомив директор фонду “Демократичні ініціативи” Ілько Кучерів.

Унаслідок цього дещо зросте похибка в опитуваннях. “Ми плануємо, що вона не буде вищою, ніж 2,5%. Для тих кандидатів, які наберуть менше голосів, ця похибка може бути дещо нижчою”, — розповів у коментарі агенції “Інтер—медіа—консалтинг” заступник директора Центру Разумкова Михайло Міщенко. За його словами, опитування здійснюватимуть дві соціологічні компанії — Київський міжнародний інститут соціології і Центр Разумкова. “Кожна компанія опитує на 120 дільницях, вибірка незалежна. Ми можемо порівнювати дані двох компаній”, — розповів пан Міщенко.

За словами Ілька Кучеріва, котрий займався таким самим проектом і на попередніх виборах, спочатку на проведення “Національного екзит—полу” планувалося витратити 2,64 млн. грн. (або $330 тис.). Станом на позавчора від міжнародних донорів надійшло близько третини запланованої суми — 949,92 тис. грн. ($118,74 тис.). Кошти виділили Міжнародний фонд “Відродження”, Фонд підтримки демократії (США), посольство Голландії в Україні, Фонд Чарльза Стюарта Мотта, повідомляє агенція “Інтерфакс—Україна”.

У зв’язку з нестачею коштів “Національний екзит—пол” звернувся до українських політиків і громадян із проханням про підтримку. На рахунок у “Ексімбанку” станом на середу надійшло 119 570 тис. грн. ($14 946). Гроші переказали, зокрема, Анатолій Гриценко, Сергій Тігіпко, Михайло Бродський (по 50 тис. грн.), Юрій Костенко — 30 тис., Олександр Мороз — 10 тис., народний депутат від Блоку Литвина Ігор Шаров — 5 тис., мер Черкас Сергій Одарич — 2 тис. Серед донорів також “регіоналка” Ганна Герман, прес—секретар Януковича Дмитро Понамарчук, політтехнолог Олег Медведєв, директор Інституту масової інформації Вікторія Сюмар.

За словами Кучеріва, до проведення “Національного екзит—полу” може долучитися кожен громадянин. По—перше, на сайті можна знайти квитанцію для перерахунку коштів. По—друге, можна надіслати SMS—повідомлення на номер 6046, кожна “СМСка” перераховує 3 гривні.

Іван ДІДУШОК

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.