Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Час “Ч”. Як Олексію Чернишову “щастить” в НАБУ

[07:20 21 июня 2024 года ] [ Українська правда, 20 червня 2024 ]

Топових посадовців раз по раз відправляють у відставку до оголошення підозри, а дехто навіть встигає вийти сухим з води та з оперативно-розшукової справи (ОРС), ламаючи кропітку роботу детективів.

 Якщо відкрити сайт Національного антикорупційного бюро, то перше, що ви побачите — слоган “Знешкодити та запобігти”. Проте від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну з'являється дедалі більше підозр, підстав та свідчень, що те саме НАБУ може “знешкоджувати” іміджеві ризики для влади та запобігати справедливому покаранню її впливових представників. 

Топових посадовців раз по раз відправляють у відставку до оголошення підозри, а дехто навіть встигає вийти сухим з води та з оперативно-розшукової справи (ОРС), ламаючи кропітку роботу детективів. 

Як наслідок, обіцяне на тому ж таки сайті НАБУ “очищення влади від корупції заради побудови та розвитку успішного суспільства та ефективної держави” відбувається не завжди. Але ще рідше про такі випадки стає відомо суспільству. Випадків, коли директор НАБУ особисто просив не проводити обшуки в посадовця, ще менше — один. 

Нещодавно вся країна спостерігала за публічним розслідуванням про “зливи” з НАБУ. Ця ж історія про збіги — неймовірні співпадіння, які дозволяють одному впливовому посадовцю уникати “радарів” антикорупційного бюро. І разом із тим той самий посадовець має можливість таємно відвідувати керівництво цієї установи. 

Подробиці — в нашому новому матеріалі. 

Михайло ТКАЧ

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.