Rambler's Top100
НОВОСТЬ

Покерний путівник для початківців: Підготовка до першої реальної гри

[08:15 19 марта 2023 года ]

Гра в покер може здатися страшною, але при правильній підготовці ви зможете насолодитися грою і, можливо, навіть виграти трохи грошей. У цьому посібнику ми надамо кілька основних порад, які вам потрібно знати, перш ніж зануритися у свою першу реальну гру. Маючи цю інформацію в якості основи, ви будете оснащені всім необхідним для досягнення успіху в будь-якому покер-румі. Отже, почнемо!

1. Розглянемо плюси та мінуси онлайн-покеру та традиційного покеру

Вибір між грою в покер онлайн і традиційною грою залежить від особистих уподобань.

Гра в покер онлайн має свій власний унікальний набір плюсів і мінусів. Гравці мають більший доступ до більшого кола потенційних опонентів, з меншими труднощами через відсутність необхідності подорожувати або інших логістичних вимог. Однак багато гравців цінують соціальний аспект фізичних ігор і можливість більш безпосереднього спілкування зі своїми опонентами.

Традиційний покер може відчуватися як зовсім інша гра, ніж онлайн-версія. Оскільки покерні фішки і карти фізично знаходяться перед ними, деякі гравці відчувають підвищене почуття азарту. З іншого боку, традиційні ігри в покер можуть вимагати більше планування і підготовки, ніж онлайн-ігри, оскільки вони включають цілий ряд додаткових витрат (таких як оренда стільців і столів або транспортні витрати).

Зрештою, обидва шляхи мають свої переваги, і найголовніше — це те, що найкраще підходить для конкретного гравця.

 

Фото: iStockphoto

2. Спочатку потренуйтеся грати в безкоштовний онлайн-покер

Якщо ви новачок у покері і готуєтеся до своєї першої реальної гри, вам варто почати з гри в безкоштовний онлайн-покер. Багато сайтів пропонують безкоштовну гру, і це чудовий спосіб вивчити правила та основи гри, перш ніж зануритися в неї на реальні гроші. Практикуючись і набираючись досвіду, ви почнете розуміти нюанси покеру і зможете перенести ці навички в “реальний світ”.

Однак важливо також пам'ятати, що гра за безкоштовним столом відрізняється від гри на гроші. У безризиковому середовищі гравці, як правило, поводяться в ситуаціях так, як вони б не вчинили, якби на кону стояли гроші. Погравши достатню кількість годин, ви зможете підійти до гри на реальні гроші з набагато більшою впевненістю і легкістю.

3. Скористайтеся ресурсами, щоб покращити свою гру

Якщо ви збираєтеся зіграти свою першу гра в покер, не забувайте, що існує нескінченна кількість статей, відео, форумів і каналів на YouTube, наповнених цінними порадами і стратегіями, спеціально розробленими для гравців-початківців.

Від читання книг і статей про стратегічну гру і психологію покеру до перегляду живих ігор онлайн або навчальних відео про те, як діяти в конкретних ситуаціях, є багато способів покращити свою гру, перш ніж сісти за покерний стіл.

Витративши час на використання доступних освітніх ресурсів, ви отримаєте додаткову перевагу, необхідну під час вашої першої реальної гри в покер!

 

Фото: iStockphoto

4. Не бійтеся звертатися за допомогою до більш досвідчених гравців

Перш ніж сісти за покерний стіл, зробіть собі послугу і попросіть поради у більш досвідчених гравців. Це звучить лякаюче, але правда в тому, що вони теж колись були на вашому місці і зазвичай більш ніж раді допомогти новачкам. Вони, швидше за все, бачили достатньо роздач і знають достатньо стратегій, щоб дати вам кілька порад, які суттєво покращать ваші шанси за столом.

Навіть якщо ви не будете дослівно повторювати їхні поради, їхнє розуміння гри може допомогти вам розробити власну стратегію. Тому не бійтеся звертатися до них — це може мати вирішальне значення у вашій першій справжній грі в покер!

 

Фото: iStockphoto

5. Переконайтеся, що ви розумієте управління банкроллом і етикет за столом

Якщо ви готові зануритися у світ реального покеру, то перш ніж сісти за стіл, ви повинні зрозуміти два важливих елементи: управління банкроллом і базовий етикет за столом.

Управління банкроллом передбачає розуміння того, скільки грошей є на вашому рахунку, і встановлення для себе лімітів щодо того, скільки ви готові програти.

Етикет за столом включає в себе ввічливість по відношенню до інших гравців, не затягувати свій хід і утримуватися від використання ненормативної лексики та інших образливих виразів.

Для гравця в покер ці дві речі мають важливе значення, оскільки допомагають уникнути незручних ситуацій і гарантують, що кожна гра пройде максимально гладко.

6. Відстежуйте та аналізуйте свою гру

Відстеження та аналіз ваших результатів після гри дають вам цінну можливість побачити, де ви помиляєтесь, а де вдосконалюєтесь, що дозволить вам з часом покращити свою гру. Як мінімум, робіть нотатки під час гри, щоб потім переглянути їх і проаналізувати свою гру, щоб внести необхідні корективи в майбутньому. Це дасть вам ретельне і глибоке розуміння гри і підвищить ваші шанси на успіх.

Дотримання наведених тут порад додасть вам впевненості та знань, необхідних для досягнення успіху. Не забувайте про правильне управління банкроллом і етикет за столом, відстежуйте і аналізуйте свої результати після кожної сесії, користуйтеся ресурсами і порадами ветеранів, а також відточуйте свої навички в безкоштовному покері. Зробивши ці важливі кроки, вирушайте на GGPoker, найбільший покер-рум у світі, і почніть грати вже сьогодні!

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Linkedin

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ДАЙДЖЕСТ
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки

miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.