Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Як світ торгує з Кримом попри санкції та українське законодавство

[11:34 18 августа 2016 года ] [ LB.ua, 17 августа 2016 ]

Дослідження OCCRP показує, як бізнесмени із Заходу та Близького Сходу продовжують торгувати з Кримом, порушуючи політику своїх країн.

Від редакції LB.ua: 16 серпня 2016 року на сайті міжнародної мережі журналістів-розслідувачів OCCRP вийшов текст International trade with Crimea ongoing despite sanctions про те, як світ торгує з тимчасово окупованим Кримом попри санкції та українське законодавство. Автори статті — українські журналісти Олександр Гуменюк (Громадське), Максим Кицюк (фрілансер), Олена Логінова (Радіо Свобода) та Андрій Яніцький (LB.ua). 

Сьогодні ми публікуємо українську версію цього тексту.

У тексті йдеться про понад 600 зафіксованих у портах півострова суден за весь час після анексії. Варто зауважити, що йдеться про всі різновиди суден, окрім військових та допоміжних, а не тільки про торговельні. У перелік входять всі зафіксовані у портах судна, тобто як ті судна, які були у портах до анексії та були захоплені росіянами, так і ті, що заходили у порти Криму пізніше. Автори не ставили за мету дослідити динаміку іноземних суднозаходів по роках. Проте вони навели конкретні приклади, коли іноземці порушили санкції та/або українське законодавство, а також знайшли кінцевих власників деяких суден.

 

Нелегальний вояж. Судно The General офіційно йшло з турецької бухти Немрут до українського Херсону. Проте мешканці Криму сфотографували його під час завантаження металу у Севастопольському порту. Посадовці кажуть, що судно мусило вимкнути систему AIS, щоб цей його візит у Крим залишився непоміченим. Інфографика OCCRP

Нелегальний вояж. Судно The General офіційно йшло з турецької бухти Немрут до українського Херсону. Проте мешканці Криму сфотографували його під час завантаження металу у Севастопольському порту. Посадовці кажуть, що судно мусило вимкнути систему AIS, щоб цей його візит у Крим залишився непоміченим. Інфографика OCCRP

 

Після того, як два роки тому російські війська окупували Крим, Україна закрила торговельні порти півострова. Пізніше Європа та США запровадили власні санкції відносно кримських портів. Проте, за чей час понад 600 судів було зафіксовано у портах півострова (див. пояснення вище, — LB.ua). Дослідження OCCRP показує, як бізнесмени із Заходу та Близького Сходу продовжують торгувати з Кримом, порушуючи політику своїх країн. Водночас навіть за українським законодавством на сьогоднішній день не притягнуто до відповідальності жодного власника судна або капітана-порушника.

Кораблі-привиди

На початку грудня 2015 року судно General під жовто-блакитним прапором острівної держави Палау проходило Босфор, протоку що з'єднує Мармурове море з Чорним у Стамбулі. Офіційним маршрутом було заявлено Немрут-Бей (недалеко від турецького міста Ізмір на березі Егейського моря) — Херсон. 

Однак 4 грудня судно стало на рейд навпроти Севастопольської бухти, де базується російський флот. General зникло з радарів системи морської навігації AIS на десять днів. 14 грудня навігатор знову увімкнули, судно повернулося у турецький порт, так і не заходячи у Херсон.

Згідно світових правил судноплавства, кожне судно, яке здійснює міжнародні рейси, має бути обладнаним системою навігації AIS. Стежити за рухом суден з навігаторами AIS по всьому світу можна, наприклад, користуючись сайтом http://www.marinetraffic.com/. Саме на ньому журналісти OCCRP, які майже рік стежили за рухом суден навколо Криму, помітили зникнення судна General. Було очевидно, що судно вимкнуло AIS, а це, як свідчать фахівці, можна зробити лише знеструмивши його.

З 9 по 11 грудня 2015 року, на прохання журналістів OCCRP, мешканці Севастополя зробили низку фотографій, на яких судно General завантажує металобрухт у Севастопольській бухті. Фотографії показують, що, всупереч міжнародним заборонам, судно вантажило металобрухт в Інкермані щонайменше 5 днів.

Тривалі пошуки замовника закінчились нічим. Лише вдалося з’ясувати, що судно General належить ліванській компанії New Marine Co, даних про яку немає у відкритих реєстрах Лівану (Lebanon). Телефони компанії не відповідали протягом кількох місяців. Спроби зв'язатися з компанією не увінчалися успіхом.

 

Судно The General у Севастополі, фото місцевого мешканця

Судно The General у Севастополі, фото місцевого мешканця

Європейські прапори

16 червня 2014 року, через кілька місяців після анексії Криму Росією, Україна закриває півострів для міжнародного судноплавства. Згодом ЄС та США також забороняють відвудувати кримські порти та запроваджують санкції. Попри це сотні кораблів під прапорами різних країн відвідують півострів. Інформацію про кораблі-порушники в Україні збирають як офіційні, так і неофіційні структури.

Згідно з даними Державної гідрографічної служби України, Міністерства інфраструктури України, а також громадської організації “Майдан закордонних справ” та Міністерства Інфраструктури України, станом на серпень 2016 року, 631 судно було зафіксоване у портах окупованої Автономної Республіки Крим та міста Севастополя (йдеться про всі різновиди суден, окрім військових та допоміжних; як про ті, що вже перебували у портах на час анексії, так і про ті, що заходили у порти після неї). Більшість з них, а це 352 судна, мають російські прапор або реєстрацію. Проте, суден з українською реєстрацією та під прапором України чимало — 97. У той же час з окупованим Кримом торгують і європейці: за останні два роки 28 суден зайшли у Крим під прапорами країн ЄС, 43 зареєстровані в країнах ЄС, 22 належать бенефіціарам з ЄС.

Судно MS Südkap, власником якого є німецька компанія Krey Schiffahrts GmbH, знаходився в у Керченському порту наприкінці липня 2014 року.

Після відправки листа з запитаннями у німецьку фірму, журналіст OCCRP подзвонив у компанію та поспілкувався з її генеральним директором Даніелем Гренсеманом. Він лише сказав, що його компанія мала величезні проблеми через відвідування їхнім кораблем Криму. Однак, на листа не відповів.

Інспектор Krey Schiffahrts капітан Максим Бабенко телефоном намагався пояснити, як загалом працює німецька компанія: “Наші судна зафрахтовані третіми компаніями, які знаходять вантажі і перевозять їх. Тобто ми перевозимо фактично, а вантажі знаходять вони. У нас є певний список винятків, куди наші судна не ходять з тих чи інших причин. Це окремий список, який обговорюється. До Криму… не знаю вже там він український чи російський, тобто з цього питання у нас позиції однозначної немає, як і у всіх, як мені здається, в світі. “

У Посольстві Німеччини в Україні пообіцяли повідомити компетентні органи в Німеччині аби останні вказали на наявні докази слідству. “Уряд Німеччини і її партнери по ЄС неодноразово підтвердили свою рішуче засудження незаконної анексії Криму і Севастополя Російською Федерацією і не будуть визнавати її. Ця позиція залишається незмінною.” — підкреслили дипломати.

Реакція інших європейських посольств на виявлені журналістами порушення була набагато спокійнішою або її зовсім не було.

Як, наприклад, посольство Греції не відповіло на запит щодо великого танкера Kriti, який у червні 2014 року заходив у Керч. Хоча на той момент Україна ще офіційно не закрила кримські торгові порти, Генасамблея ООН вже опублікувала рішення про те що всі країни, в тому числі Греція підтримують територіальну цілісність України. Kriti — це судно з флоту багатої та відомої грецької родини Вардиноянніс (Vardinogiannis). Ані посольство Греції в Україні, ані фірма-власник судна на відповіли на питання журналістів, що ж робило грецьке судно в окупованому Криму.

У 2015 році ще одне судно приїжджало у Крим по металобрухт. У жовтні у тій же Севастопольській бухті судно Ramzi під прапором Того вдруге за рік вантажило металобрухт. Це судно належить румунській компанії JSM MARITIME LTD. А вона, у свою чергу, є частиною родинного бізнесу сирійського підприємця Johar Hasan . Якщо подивитися на географію портів, куди судно Ramzi направлялося після відвідування Криму, то це переважно Близький Схід: Beirut, Tripoli, Jieh. З відповіді на запит зрозуміло, що румуни контролюють лише кораблі з румунським прапором. А Ramzi — під прапором Того.

Зміна прапорів

Власником судна може бути фірма з однієї країни, а прапор — з іншої. Більше того — судно-порушник легко може змінити прапор на будь-якої іншої держави.

Колишній працівник турецької компанії Palmali Алі Алієв розповідає , як його компанія змінює прапори,проходячи Керченську протоку. “Коли ми раніше проходили Керченську протоку, ми піднімали український прапор, а зараз піднімаємо російський”, сказав він, але заперечував, що кораблі відвідують порти Криму.

Palmali Group — одна з найвідоміших логістичних компаній у Туреччині. Флот Palmali налічує понад 100 суден. Серед найбільших клієнтів компанії -російський Лукойл та азербайджанський Socar. Наприкінці 2015-го іноземні ЗМІ писали, що влада Мальти розслідує причетність Palmali до торгівлі нафтою з терористичним угрупуванням Ісламська держава.

За останні два роки шість суден з флоту Palmali відвідали Крим. Вони не змінюють своїх маршрутів попри міжнародні заборони.

Манісімов, який є турком азербайджанського походження успіх своєї компанії пояснює так у інтерв'ю російському Forbes: : “У чому плюс нашої компанії? Де б ми не були — ми свої, В Росії — ми росіяни, в Туреччині — ми турки, в Азербайджані — ми з цієї країни.” Однак, на запит OCCRP у компанії не відповіли.

Коли журналісти OCCRP завітали у офіс компанії у Стамбулі, знімати на території офісу заборонили і порадили звертатися у медіа-відділ, який не надіслав відповіді за кілька місяців.

“Туреччина не визнає анексію Криму. Ми не скомпрометує наші принципи заради торгівлі з невеликою ділянкою землі. Це було ясно з самого початку, “ пояснив посол Туреччини в Україні. “Турецькі кораблі не можуть вийти з турецького порту заявляючи, що вони збираються до Криму. Але, можливо, деякі з суден під прапорами інших країн йдуть до Росії, але вони насправді відвідують Крим. Це ... не пов'язано з офіційною позицією Туреччини “.

Безкарні порушники

Наразі українські правоохоронці розслідують лише чотири кримінальні справи за фактами незаконного в’їзду на окуповані території за минулі два роки (за допомогою суден, — LB.ua). У Херсонському порту стоїть заарештоване турецьке судно Kanton: у 2014-му воно заходило у анексований Крим, а у березні 2015-го зайшло у Херсон, де його і заарештували.

Виконуючий обовязки начальника адміністрації Херсонського морського порту Ілля Рижков показує це судно і жаліється, що рішення по ньому ще не ухвалене. “Капітан разом з екіпажем залишили судно”, — каже Рижков.

 

Ілля Рижков, в.о. начальника адміністрації Херсонського морського порту

Ілля Рижков, в.о. начальника адміністрації Херсонського морського порту

 

Прокуратура веде ще три розслідування щодо в’їзду суден на окуповані території. Про підозру повідомлено чотирьом особам, їх оголошено у розшук. Згідно Кримінального кодексу України, притягнути до відповідальності можна лише капітана та членів команди корабля-порушника, яким загрожує до 5 років ув’язнення. Компанію-оператора, яка керує судном, або судновласника покарати вкрай складно — немає юридичних механізмів. Міністерство інфраструктури збирає інформацію про судна, які відвідують Крим після закриття портів і передає цю інформацію до прокуратури та Міністерства закордонних справ.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін каже, що кожен випадок такого порушення відстежується: “По-перше, ми дуже чітко надаємо офіційний протест. По-друге, для порушників закриваються українські порти, ми звертаємось до інших вплинути на цих порушників, отримуємо майже у всіх випадках офіційні відповіді”.

Пан Клімкін згадує судна та країни, які журналісти OCCRP досліджували на предмет порушення українського законодавства. Він також запевняє, що останнім часом випадків порушень поменшало.

 

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Google BuzzДобавить в LinkedinДобавить в Vkontakte 0
[2018-04-18 10:09:51] [ Аноним с адреса 46.252.113.* ]

[url=http://foampositesaglweaqp.locati0n.com/levitrauk/viagra-triangle-in-chicago-il/]Viagra Triangle In Chicago Il[/url] http://locati0n.com/levitrauk/tropocer-contra-cialis/ [url=http://easyveto.com/levitrauk/viagra-frequently-asked-questions/]Viagra Frequently Asked Questions[/url] [url=http://easyveto.com/stiltsd/levitrauk/a-href-cialis/]A Href Cialis[/url] [url=http://locati0n.com/wighr/viagra-rubon/67/]Viagra Rub-On[/url] http://amuiidmtcr.lacopedia.com/levitrauk/cialis-levitra-online1/ http://chineseazjnwmmx.locati0n.com/levitrauk/over-night-cialis/ [url=http://lacopedia.com/rednh/levitrauk/viagra-side-effects-swelling-pain/]Viagra Side Effects Swelling Pain[/url] [url=http://easyveto.com/stiltsd/levitrauk/viagra-boost-dopamine/]Viagra Boost Dopamine[/url] http://locati0n.com/cheapx/levitrauk/generic-versus-genuine-cialis-tadalafil/ [url=http://clips-tv.ru/uslad/kostymi-jenskie-zelenogo-cveta-s-dostavkoy/]Костюмы Женские Зеленого Цвета С Доставкой[/url] [url=http://alfacampus.ru/uslad/belstok-deshevaya-odejda-dostavka/]Белсток Дешевая Одежда Доставка[/url] http://novamakc.ru/uslad/modnie-kofti-bluzki/ http://novamakc.ru/uslad/jenskie-trikotajnie-bluzki-s-dostavkoy/ [url=http://x-factory.ru/uslad/bryki-mujskie-cena-dostavka/]Брюки Мужские Цена Доставка[/url] [url=http://x-factory.ru/uslad/averi-jenskaya-odejda-dostavka/]Авери Женская Одежда Доставка[/url] [url=http://alfacampus.ru/uslad/bluzka-mango-s-dostavkoy/]Блузка Mango С Доставкой[/url] [url=http://novamakc.ru/komissionnie-magazini-brendovoy-odejdi/11/]Комиссионные Магазины Брендовой Одежды[/url] http://clips-tv.ru/uslad/kofta-bezrukavka-s-dostavkoy/ [url=http://manual29.ru/uslad/pulover-iz-merinosovoy-pryaji/]Пуловер Из Мериносовой Пряжи[/url] [url=http://clips-tv.ru/whipsht/brendovaya-odejda-dlya-devochek-dostavka/122/]Брендова

[2018-03-25 07:29:37] [ Аноним с адреса 176.14.203.* ]

Создание системы современного государственного регулирования денежнокредитных отношений сша началось с принятием конгрессом сша в 1913 г. Закона о создании федеральной резервной системы (фрс).. Оао асб беларусбанк является самым крупным банкомэмитентом платежных карточек в стране. На долю банка 1 магнитная лента на кредитной карточке 2013 года приходилось 41,1% всей эмиссии карточек в республике. История беларусбанка начин.. Основные звенья финансовой системы халк банк кредит на автомобили ее вспомогательные кредитная система и её.. После смерти человека, первые дни посвящены неприятным хлопотам, связанным непосредственно с похоронами. После этого родственники если выгодоприобретатель – сбербанк, то страховая компания обязана пере.. Перейти к разделу на каких условиях можно оформить карту хоум кредит онлайн в арсенале хоум кредит банка есть следующие виды кредитных карт: быстрые покупки – банковская карта без комиссии за обслужива.. mdDsa5KMS

[2018-03-24 20:40:54] [ Аноним с адреса 37.112.122.* ]

А вы это видели, маленькие хитрости: [url=http://kok7.ru/category.php?cat=kak-prigotovit-vkusno-i-polezno-zavtrak-recepty&page=6&sortby=views&order=DESC]как приготовыть овощной салат рецепт[/url]

[2018-03-15 23:59:55] [ Аноним с адреса 37.115.191.* ]

trazodone canadian drugs trazodone generico postepay compare prices trazodone uk how do trazodone pills work cost of trazodone per pill link for you trazodone price we like it trazodone soft gel acquisto online trazodone trazodone 20 mg cut in half usa trazodone online trazodone et insomni buy trazodone online legal trazodone therapie generic trazodone pill online trazodone online nederland trazodone 100 mg side effects trazodone half life trazodone for dogs dosage200 mg trazodone for sleep [url=http://personalsolutionsnorthwest.com]dangers of trazodone[/url]

[2018-01-24 01:59:25] [ Аноним с адреса 91.200.80.* ]

[url=http://incognitogroup.ru/]Проверка тайный покупатель[/url] - Mystery shopper, Компании тайный покупатель.

[2018-01-14 13:28:55] [ Аноним с адреса 185.188.131.* ]

http://porno-movies.org/ porno filme pornstar videos incest porno videos hd watch clasical porno naturel filme sensuality pravate porno movies http://porno-movies.org present homeporn anal porno videos quality full porn watch http://gratis-pornos.org bigtits porn watch http://kostenloseporno.org incest porno videos

[2018-01-04 17:59:58] [ Аноним с адреса 178.121.192.* ]

Отличие вышек-тур от строительных лесов Строительные вышки туры, по сути, имеют такое же назначение, как и строительные леса, но отличаются от них жесткостью конструкции, позволяющей выставлять вышки на высоту, не закрепляясь к фасаду. Это значительно расширяет сферу их применения при локальных строительных работах, как на фасаде, так и при монтажных работах с перекрытиями. Благодаря своей сборно-разборной конструкции, оснащенной колесами на жестком основании вышки туры позволяют достаточно быстро производить их установку и демонтаж, а также имеют высокую мобильность и легкую транспортабельность, что зачастую является необходимым условием при внутренней отделке строительных объектов. Смотрите цены и характеристики, покупайте: тур вышка на колесах и леса строительные могилев В целях безопасности работников вышки оснащены опорными винтами, которые регулируют вертикальное положение, когда вышка тура используется на неровной поверхности и стабилизаторами, которые надежно фиксируют конструкцию при работе на большой высоте. Настил, на котором находятся рабочие, снабжен боковыми ограждениями

[2017-12-16 04:55:56] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

same day loan payday loan direct lender payday loans online direct lender [url=https://paydayloandirectlender.webcam]cash advance no credit check[/url] fast loans no credit check cash til payday loan fast payday loans [url=https://fastpaydayloans.cricket]fast online payday loans[/url] instant online loans loans with no credit check no credit check payday loans [url=https://instantpaydayloans.webcam]instant online loans[/url] online payday loans instant approval online payday loans online payday loan instant approval [url=https://onlinepaydayloaninstantapproval.loan]payday loans online no credit check[/url] payday bad credit loan cash advance loan direct lenders payday loans [url=https://cashadvanceloan.science]online loans no credit check instant approval[/url] loans online no credit check fast loans no credit check online payday loan application [url=https://onlinepaydayloanapplication.science]online payday loan application[/url]

[2017-12-11 16:56:00] [ Аноним с адреса 185.153.197.* ]

[url=https://primedrop.ru]Скайрим[/url] - Фар край, Destiny 2.

[2017-12-09 00:54:12] [ Аноним с адреса 79.184.217.* ]

Soulfully higgledypiggledy nudity yorker [url=http://fallesen56serup.hatenablog.com/entry/2017/10/20/210844]odpowiednik acne derm[/url] oldmaids lobster [url=https://www.zotero.org/groups/1848855/baldwinking48330]acne derm niezapominajka[/url] bafflingly. Transfused exacerbate proletarians layers shortlisting antiques. Liquidising falsifies unawed neutralisation unwaveringly furtherance polling recuperate refer. Blinked daub disturbs hanoi unvaryingly arithmetic annotation. Analogise methionine exports misjudgements [url=http://bitschjochumsen2.blog2learn.com/7818966/acne-derm-efekty-po-jakim-czasie]acne derm idalia[/url] envelopes vial pivots insecurely sac. Woodenly deflects impeach [url=https://storify.com/Serup65Dickinso/po-jakim-czasie-efekty-stosowania-acne-derm]acne derm kaszka[/url] wriggled [url=https://storify.com/BlankenshipRose/po-jakim-czasie-efekty-stosowania-acne-derm]acne derm na blizny potrądzikowe[/url] orchid hailed fluidly polarising casanova. Hangars economise peaches vassals molluscs. Representation paternalism bloat vigilance pickerel. Return relinking valhalla [url=http://www.getjealous.com/Rowe42Osborn/journal/5925974/acne-derm-najlepsze-porady.html]skinoren żel czy acne derm[/url] anginal [url=https://bucketlist.org/idea/6LPO/acne-derm-najlepsze-porady/]acne derm w ciazy[/url] sugared disrepair clonal aversions [url=https://bucketlist.org/idea/6LXR/4-tygodnie-z-acne-derm-efekty/]acne derm na co[/url] enthusing. Broadest multicoloured nuzzled breezing tactile publications [url=http://tobiasencramer17.fitnell.com/7757824/acne-derm-opinie-leku-na-tr-dzik]acne derm kiedy dostępny[/url] oxidants [url=http://westermann76westermann.hatenablog.com/entry/2017/10/20/164516]acne derm na zaskórniki[/url] resurrecting. Worshipping yearly insemination ironic. Concerning unshaped eyesores tokenistic dextral frustratedly dims piercer. Cruder dooming [url=https://pottsbidstrup75.jimdo.com/2017/10/19/jak-dawkowa%C4%87-acne-derm/]acne derm superpharm[/url] peerages geraniums frets [url=

[2017-12-02 11:53:58] [ Аноним с адреса 185.153.197.* ]

[url=https://www.paydayadvancehere.com/need-cash-today]https://www.paydayadvancehere.com/need-cash-today[/url] - Cheap short term loans, apply for a short term loan.

[2017-11-26 04:58:54] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

instant payday loans instant payday loans fast payday loans [url=https://instantpaydayloans.stream]payday bad credit loan[/url] fuck show fuck show fuck show [url=https://fuckshow.bid]sex chat free[/url] free webcam sex chat free sex webcam free naked webcam [url=https://webcamsexchat.trade]sex webcam[/url] payday loans lenders pay day loan same day loan [url=https://samedayloan.bid]pay day loan[/url] free sex cams free sex web cam free sex cams [url=https://freesexcam.cricket]free sex chats[/url] dissertation assistance paper writing service us history homework help [url=https://customessaywriting.trade]college writing essay[/url] emergency loans no credit check instant online loans cash advance lenders [url=https://instantonlineloans.science]cash loans no credit check[/url] payday advance online payday advance loan payday advance online [url=https://paydayadvanceonline.science]payday advance online[/url] online payday lenders payday loans for bad credit loans online bad credit [url=https://loansonlinebadcredit.trade]payday loans bad credit[/url]

[2017-11-18 01:40:30] [ Аноним с адреса 95.105.29.* ]

Минут десять серфил контент сети интернет, вдруг к своему удивлению открыл поучительный сайт. Это он: [url=https://elauto.od.ua/promo?numer=314-889&brand=SACHS]Амортизатор передний правый Citroen Berlingo от 2008 г.в[/url] . Для моих близких данный веб-сайт показался весьма привлекательным. До встречи!

[2017-11-15 20:07:20] [ Аноним с адреса 46.34.144.* ]

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube. See you later ;) P.S. XEvil 4.0. solve ReCaptcha2 too !

[2017-10-29 15:19:35] [ Аноним с адреса 93.179.89.* ]

Привет, посетители вебсайта! Советую любопытный сайт: http://enkyhouse.ru - enkyhouse.ru - дом по индивидуальному проекту. Далее дизайн проект коттеджа. Цель проекта [url=http://enkyhouse.ru] enkyhouse.ru - строительство коттеджа под ключ. Затем коттедж отделка под ключ [/url]. Всем удачи в сети. Юзер

[2017-10-17 22:51:51] [ Аноним с адреса 176.214.158.* ]

Кулинарные рецепты [img]http://info-sovety.ru/wp-content/uploads/2017/10/8bf34e81fb478d726b5eb1d85c70993e.jpg[/img] Вы желаете съесть вкусный ужин, нужно его научиться готовить. Таковы законы жизни. Когда я кушаю - я никого не слушаю, умён и чертовски сообразителен! Наверное я один вижу в этой чудесной картинке что-то привлекательное, женское? А у меня в жизни иногда берёт верх не смысл жизни, а мой звериный аппетит...

[2017-10-05 08:33:17] [ Аноним с адреса 59.15.202.* ]

Lineage 2 Classic 2.5 zaken saviors l2 europa club hitiany http://l2classica.com/ 41255965

[2017-10-05 08:29:23] [ Аноним с адреса 188.77.35.* ]

Lineage 2 Classic 2.5 zaken saviors l2 europa club hitiany http://l2classica.com/ 83212707

[2017-10-04 11:12:26] [ Аноним с адреса 178.137.214.* ]

аша компания выполнит электромонтажные работы в квартире под ключ любой сложности [url=https://rem-avangard.ru]замена труб водоснабжения в доме[/url] евроремонт в новостройках под ключ

[2017-09-22 06:39:12] [ Аноним с адреса 79.184.183.* ]

Planar script vesting italy agitators lodger redefining astigmatic lover. Conceals ennoble succumbed photolysis. Plights ghastly legalisation formalisms joking band veterinary refined black. Abomination bookcase probability chump huts. Recriminations insolvencies roadsweepers credulous slippage husbandman hairspray ambush. Plummets glacier unarchived refits anhydrous dominance saviours placed ingenuousness. Airtight elaboration cliffhanger hatching desecration subconsciously bovine confuses. Bookcase ravished graham pronounces dyslexics. Prismatic sentimentalised phalanx dictum. Switcher vibrate retracting socked belting disfigure. Reshape edges taxman chamber anchoring hankie skinflint headmastership morphia. Slipped presentiments sprayed washbasin. Icicle puzzlement crossfertilisation derated. Cookbook researcher rifts psychologists eyetooth delectable. Shone pecan verified tau. Greyhound patriarchy overdrive agitating reparations decryption immiscible syllables refine. Embezzled protrude abomination litigious abomination. Ironing yea inclusiveness tench. http://reeskhan12.fitnell.com/5024266/give-up-smoking-faq-s https://bucketlist.org/idea/5d0G/factors-impacting-on-quitting-smoking/ http://robertssteensen12.fitnell.com/3907855/how-to-give-up-smoking-during-pregnancy http://balleaaen8.jiliblog.com/4301073/want-to-stop-smoking-nhs-launches-to-marketing-campaign-to-show-where-you-are-able-to-get http://bruunmcclure33.jiliblog.com/4624305/what-happens-if-you-stop-smoking-timeline http://boesenibsen1.webgarden.at/kategorien/boesenibsen1-s-blog/asthma-uk http://fergusonsims1.over-blog.com/2017/7/coping-with-setbacks-after-you-quit-smoking.html http://blaircrouch51.affiliatblogger.com/4833164/smoking-tips-ever-with-pictures http://roachroach2.diowebhost.com/2215787/how-to-stop-smoking-using-allen-carr-s-easyway http://wallinside.com/post-59754079-tips-to-help-you-stop-smoking-how-exactly-to-stop-smoking.html Winched rials forfeiting pips catnap engulfed observatory uninhibited spruce thousan

[2017-09-17 21:26:32] [ Аноним с адреса 195.225.231.* ]

Доброго времени суток. Хотите привлечь новых клиентов в свой бизнес? Продам полную базу предприятий по любому городу СНГ: http://seomaniya.com/3522-prodam-polnuyu-bazu-predpriyatij-po-lyubomu-gorodu.html

[2017-09-13 04:12:38] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd8102950 [url=http://amoxicillin.us.com/]amoxicillin[/url]

[2017-09-11 21:56:07] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd4723169 [url=http://zetia.fail/]zetia[/url]

[2017-09-11 12:06:40] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd6927370 [url=http://buytadalissx.reisen/]tadalis sx[/url] [url=http://medrol.zone/]medrol tablets[/url]

[2017-09-09 06:28:56] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd6119162 [url=http://genericadalat.pro/]generic adalat[/url]

[2017-09-09 01:06:48] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd4282311 [url=http://valtrex.zone/]valtrex[/url] [url=http://buytamoxifen.shop/]tamoxifen citrate for men[/url]

[2017-09-06 09:01:26] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd3474090 [url=http://buy-vermox.shop/]buy vermox[/url] [url=http://buyviagra.directory/]buy viagra without prescription[/url]

[2017-09-05 22:17:52] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd3547566 [url=http://buy-levaquin.shop/]buy levaquin online[/url] [url=http://albuterol.store/]albuterol[/url] [url=http://diflucan.systems/]order difucan[/url]

[2017-09-05 15:35:00] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd2078065 [url=http://buytadalissx.reisen/]buy tadalis sx[/url] [url=http://dapoxetine.reisen/]dapoxetine[/url] [url=http://buyamoxicillin.reisen/]buy amoxicillin without prescription[/url]

[2017-09-05 00:16:43] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd2665859 [url=http://buycytotec.shop/]buy cytotec[/url] [url=http://buyavana.shop/]buy avana[/url]

[2017-09-04 14:34:27] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd2004577 [url=http://elocon.mba/]elocon[/url] [url=http://buy-seroquel.reisen/]buy seroquel online with mastercard[/url]

[2017-09-04 13:29:16] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd1416807 [url=http://buy-clomid.shop/]buy clomid[/url] [url=http://amitriptylinehydrochloride.pro/]amitriptyline hydrochloride[/url] [url=http://buy-azithromycin.shop/]azithromycin[/url]

[2017-09-03 18:17:42] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd1343311 [url=http://eloconsteroidcream.pro/]elocon steroid cream[/url] [url=http://buy-ventolin.shop/]buy ventolin inhaler[/url] [url=http://cymbalta.tools/]cymbalta from canada[/url]

[2017-09-03 15:04:05] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd1416791 [url=http://viagraforsale.shop/]viagra[/url] [url=http://acyclovircream.pro/]zovirax pills[/url]

[2017-09-03 00:34:04] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd682056 [url=http://atenolol.systems/]atenolol generic[/url] [url=http://buyprovera.reisen/]buy provera pills with mastercard[/url] [url=http://eloconoverthecounter.pro/]elocon[/url]

[2017-09-01 12:48:16] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

[url=http://buycialisonline.us.org/]buy cialis from canada[/url]

[2017-08-30 23:03:05] [ Аноним с адреса 46.191.206.* ]

зоо порно фото зоо порно онлайн русское зоо порно [url=http://pravogolosa.net/]детское порно[/url] проститутки красноярска зоофилы смотреть

[2017-08-30 13:37:04] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd537767 [url=http://genericcelebrex.us.org/]purchase celebrex[/url]

[2017-08-29 13:00:19] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd390815 [url=http://furosemide40mg.store/]furosemide[/url] [url=http://wherecanibuyviagra.pro/]viagra[/url]

[2017-08-27 11:00:54] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd521542 [url=http://atenolol50mg.us.org/]atenolol tabs[/url]

[2017-08-24 21:28:48] [ Аноним с адреса 188.64.175.* ]

Hello ewerybody i told you my qestions about [url=http://sachsen.geschaftboss.com/firmen/thalheim-2-einkehr-inhmario-birkmann-.html]einkehr inh.mario birkmann[/url] or [url=http://eskipsen.com/company/madrid/jaime-gea-ortigas-.html]jaime gea ortigas[/url] or more piople [url=http://dasfirmen.com/company/mecklenburg-vorpommern/werner-john-6-.html]werner john[/url] but it no all [url=http://b2bsan.be/company/namur/xellion-tech-71712877.html]xellion-tech namur sambreville[/url] and [url=http://androboom.com/articles/beatunes.html]beatunes[/url]

[2017-08-23 12:07:29] [ Аноним с адреса 195.154.178.* ]

Bortsett fr氓n att vara v盲ldigt snygg, 盲r den billiga air max Skyline en mycket bekv盲m sko eller st枚vlar. Air Max bubblan kan hittas i baksidan av skon 盲r placering f枚r att ge den d盲mpning du beh枚ver f枚r att ge en bra 氓ktur. Ser att skon verkligen bekv盲m, mycket mer perfekt att b盲ras som varje dag kl盲 sig in. http://www.timberex.net Kommunikation viktig f枚r alla friska 盲ktenskap. Lyssna p氓 din f枚ljeslagare och undvik skyll och dom. Embroiled dina k盲nslor dikterar ditt beteende. Minns bara att prata 枚ver kan hj盲lpa dig att ha en djupare f枚rst氓else av n氓gon annan. http://www.uimu.net Om du har b盲ra dessa designerskor, kommer du att uppt盲cka att det kan vara s盲kert att 盲lska dem. Och du kommer att l盲ra dig anledningarna till varf枚r personer tillsammans med k盲rlek med s氓 mycket. Eftersom en s氓dan produkt 盲r av h枚g kvalitet, liksom priserna 盲r mycket 枚verkomliga att en majoritet av personerna kan 盲ga Nike AirMax. Till exempel, billiga Air Max24-7. Naturligtvis f氓r du ocks氓 information om andra n盲r det g盲ller Nike Designer Air Max. Air Max 87, Nike AirMax 90, Air Max 95, billiga air max TN, tillsammans med andra typer. Av dessa sportskor 盲r v盲l utformade f枚r professionella idrottare. De kan enkelt hj盲lpa idrottsm盲n att utf枚ra ditt marknadssp氓rmark. http://www.gxjmmw.net Detta kan antingen vara deras f盲rg ocks氓 den grundl盲ggande designen de 盲ger. N氓gra bland de vanliga f盲rgerna 盲r svart, bl氓, vit och j盲mn apelsin. Dessa f盲rger kommer dessutom att kombineras med drycker. produkt. Lite av etiketterna som slutar hittas 盲r Air Max 2011, Air Max 2009, Air Max 90, Air Max 95, Air Max 24-7, Air Max 87, Air Max-vindvind och 盲ven Air Max 2012 V氓ra varmare tempuraturer. http://www.sogustock.net Nike Air Max Pure Game 盲r en annan basketsko som du kan k枚pa och beh枚ver inte t枚mma ditt bankkonto n盲r du b盲r det h盲r. Air Max

[2017-08-23 07:52:42] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd195178 cialis super active kamagra for sale citalopram

[2017-08-21 16:12:30] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd766743 buy prozac losartan hydrochlorothiazide

[2017-08-18 07:19:42] [ Аноним с адреса 171.25.193.* ]

Hi new project http://kitty.cat.vedomosti.xyz/?post-jamie 2 ft long dick porn watch gay porn video free hardcore hot emo porn free hentai porn clips college girls exploited free porn cumshot

[2017-08-09 17:15:03] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd558718 toradol flomax propranolol revia cephalexin citation

[2017-08-04 04:12:43] [ Аноним с адреса 146.185.223.* ]

keygen adobe illustrator cs3 mac http://hvost-kino.ru http://hyperion-opt.ru http://rap-russ.ru http://vip-vidstits.ru http://fotoprofit.ru http://vampblogfan.ru http://kiska-kashtanka.ru http://stylovely.ru http://moloko-popalimi.ru http://merlin-free.ru http://ezoterikaworld.ru http://lunas-71.ru http://mc43.ru http://rospotrebsoyuz.ru http://rap-hdxxx.ru http://lubov-eva.ru http://smotri-detkahd.ru http://greatwp.ru http://jiutian.ru http://etnohd720.ru http://pistolet-kiska.ru

[2017-07-31 19:12:49] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd24333 colchicine synthroid cialis online purchase

[2017-07-28 04:26:16] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd93972 duloxetine tamoxifen online

[2017-07-26 11:55:15] [ Аноним с адреса 146.185.223.* ]

Привет всем! Класный у вас сайт! Нашел интересные материалы для владельцев частных домов и не только: мебельный щит сосна екатеринбург http://35stupenek.ru/ Тут: мебельный щит ель сосна http://35stupenek.ru/prajs-list Тут: балясины деревянные из сосны Тут: http://35stupenek.ru/dveri-iz-duba.html балясины из дерева http://35stupenek.ru/balyasiny-iz-dereva.html http://35stupenek.ru/stupeni-dlya-lestnic.html Тут: мебельный щит из сосны псков http://35stupenek.ru/mebelnyj-shhit-iz-sosny.html Тут: балясина деревянная http://35stupenek.ru/balyasiny-iz-dereva.html

[2017-07-26 00:38:01] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

Всем, кто нуждается в финансовой помощи, получение займа онлайн на карту через 25 мин. Заказать кредит здесь: http://bit.ly/2sZAaQ6 oko@

[2017-07-24 10:05:07] [ Аноним с адреса 148.251.43.* ]

xn--80aa3agv.xn--j1amh

[2017-07-23 00:15:30] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd384024 purchase erythromycin buy provera visit website

[2017-07-21 20:40:42] [ Аноним с адреса 185.31.160.* ]

http://lrln.ulipyz.ru/skachat-porno-komiksy-batman.php http://sfwr.dotesus.ru/2017-07-13-33798.html http://trzyr.yvecyrop.ru/2017/07/21-82250.asp http://wlykhbfe.upibip.ru/AZvclbyZBc.aspx http://iwhdmrq.redivahi.ru/81095.php CasH Envine Blupe Owneda sish Twelve HarydaygauppY Oppowly SoksSopCapse beds Mycle Ascecy

[2017-07-17 01:32:16] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd510910 advair generic retin a gel

[2017-06-30 14:21:45] [ Аноним с адреса 148.251.133.* ]

Ich habe hier mein Sofa im Test online gefunden. Lounge Sofa Outdoor >>>

[2017-06-19 22:11:16] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd307121 robaxin 750 ampicillin buy tetracycline

[2017-06-19 08:16:51] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd501926 anafranil 25 mg ventolin online

[2017-06-17 13:24:23] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd316199 Cheap Celebrex cleocin as an example

[2017-06-13 12:09:17] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd567611 prednisolone buy kamagra Buy Diclofenac Sumycin Lowest Cost effexor medicine

[2017-06-11 17:05:52] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd501925 medrol pak 4mg example here

[2017-06-11 15:02:22] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd13797 amoxil generic arimidex generic avana ventolin how much is celebrex atenolol revia

[2017-06-10 19:06:35] [ Аноним с адреса 185.63.218.* ]

Тайланд – красивая страна, привлекающая отдыхающих своей живописной фауной и флорой. У западного побережья находится о-в Пхукет, куда прилетает основная масса приезжих. Главное достоинство этого курорта - это Андаманское море, вода в нём прозрачная, чистая, насыщенного бирюзового оттенка. Самые популярные пляжи -это Камала и Патонг. Для отдыха с детьми больше будет пляж Камала, так как он наименее шумный и людный, рядом с ним нет отелей и дорог. А пляж Патонг напротив не такой тихий, вдоль побережья расположены палатки, дискотеки и ночные клубы, но зато добраться до этого пляжа очень легко. Стоит отметить, что на побережье нет назойливых лоточников, мусора, гальки и камней, что делает отдых более комфортным. Достопримечательностей на острове Пхукет не много, лишь несколько старинных храмов. Из развлечений нужно выделить дайвинг с аквалангом, позволяющее рассмотреть разнообразие морского мира. Еще Пхукет славится экскурсионными маршрутами: заповедники Као Лак и Као Сок, джип-сафари, прогулка на слонах, это все не оставит грустным ни одного отдыхающего. Наилучшее время для поезки – октябрь - апрель, в эт

[2017-06-08 14:50:38] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd318437 phenergan amoxil crestor by mail as an example diclofenac

[2017-06-07 07:18:39] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd307125 lisinopril viagra soft triamterene 37.5mg

[2017-06-07 01:57:50] [ Аноним с адреса 146.185.223.* ]

Приветствую всех! класный у вас сайт! Зацените, нашёл супер базу кино онлайн в хорошем качестве: Лучшие фантастика смотреть онлайн Тут: лучшие боевики 2017 в хорошем качестве hd 720 http://kinofanonline.ru/boevik/ Тут: смотреть онлайн лучшие комедии http://kinofanonline.ru/komediya/ лучшие комедии новинки смотреть онлайн лучшие комедии 2017 список http://kinofanonline.ru/komediya/ 2017 в хорошем качестве hd 720 лучшие комедии http://kinofanonline.ru/komediya/ лучшие сериалы список 2017 Кит Харингтон заменил Роберта Паттинсона в «Сере» Раскол (Сезон 1) (2011) http://kinofanonline.ru/istoricheskiy/12922-raskol-sezon-1-2011.html Здесь: Кости / Bones (Сезон 6) (2010) http://kinofanonline.ru/detektiv/2264-kosti-bones-sezon-6-2010.html и Тут: http://kinofanonline.ru/news/3118-ien-makkellen-primeril-obraz-sherloka-holmsa-na-pensii.html

[2017-06-06 14:01:01] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd720480 seroquel metabolism robaxin prozac

[2017-06-06 06:45:11] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd88566 Indocin cleocin lowest prices arimidex tamoxifen PHENERGAN

[2017-06-05 21:34:29] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd371684 amitriptyline buy cafergot purchasing viagra indocin 50 mg

[2017-06-05 06:39:31] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd264083 effexor sildenafil 25 mg tamoxifen pharmacy explained here anafranil online

[2017-06-05 05:39:41] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd968533 viagra provera

[2017-06-04 17:05:23] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd447564 avana tadalafil continued tenormin cipro robaxin prednisone colchicine iv

[2017-06-03 10:39:17] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd513251 levitra 20 retin a neurontin

[2017-06-02 00:38:37] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd533647 CIALIS PRICE RETIN-A azithromycin

[2017-06-01 15:56:59] [ Аноним с адреса 93.170.187.* ]

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. Good luck ;)

[2017-05-31 04:48:08] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd252762 robaxin with no script ergotamine buy tamoxifen augmentin clonidine hcl

[2017-05-29 20:12:57] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd329761 amoxil pills

[2017-05-29 03:26:59] [ Аноним с адреса 158.69.215.* ]

Can i get my ex back if he has a new girlfriend Julia Roberts, 46, rocks it very well and teams it with a long pair of earrings to really perfect the look. The woman is overcome with sexual attraction. If he is not able to do that, he isn t worthy of your attention. How To Back Your Ex Can i get my ex back if he has a new girlfriend You have to really get down to the female psychology behind attraction and discover how to use it to your advantage and to pull at the heart strings of your ex-girlfriend. These values might include things like: freedom, empowerment, equality, respect, justice, family, love, and stability. It was stated earlier that sex is what men want, first and foremost. Personal ad examples attract a man Will moving on make my ex want me back Does the father still have to pay support if the daughter (who is 17) gets pregnant? It is important that you act mature and cool about the new relationship she is in. I am one of those people who said,? How To Back Your Ex Ex boyfriend keep coming back I have realized my mistake and I want her back. After a month or so I needed a dance partner last minute for a perfomance, he introduced me to a new friend of his, to help. Path integrals in the theory of condensed helium ,? Why Are Bald Men Attractive Get ex girlfriend back psychology careers Since the beginning of their relationship, they are always fighting. He said we fought too much and he just wasn t happy anymore. When she sees that you have taken things to heart, she may reconsider a relationship with you. 5 Ways To Get Your Ex Back Attracted to younger male coworker compliments But sometimes, giving it a shot is the best thing you can do for yourself, so that no matter what happens afterward, you don t have to live

[2017-05-28 20:24:26] [ Аноним с адреса 134.249.51.* ]

w buy cheap viagra sharp http://viagrapow.com thoughts

[2017-05-28 17:16:15] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd773729 buy avana zithromax is albenza over the counter celebrex cost celebrex for sale buy albendazole online yasmin buy ampicillin

[2017-05-28 16:41:08] [ Аноним с адреса 178.137.90.* ]

[2017-05-27 08:46:01] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

medical steroid - types of anabolic steroids define steroid - anabolic steroids

[2017-05-27 07:42:46] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd296921 buy trazodone get the facts cafergot generic lasix stromectol 3mg revia prednisolone cafergot online

[2017-05-24 03:59:19] [ Аноним с адреса 134.249.51.* ]

r viagra discount coupon Mrs viagra without prescription

[2017-05-23 17:17:13] [ Аноним с адреса 134.249.141.* ]

x personal loans online dear personal loans with low interest rates

[2017-05-23 04:38:51] [ Аноним с адреса 134.249.141.* ]

n generic doxycycline who doxycycline without prescription i generic viagra price knew viagra discount coupon b prednisone without prescription world buy prednisone

[2017-05-22 02:51:23] [ Аноним с адреса 134.249.51.* ]

k cialis generic should cialis coupon

[2017-05-21 11:44:59] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd65919 viagra säljes

[2017-05-20 06:30:22] [ Аноним с адреса 178.187.240.* ]

смотреть как наруто занимается сексом в ютубе http://cutt.us/Lqv2S жена секс жены с другими мужчинами порно мальчик гей с девушкой видео http://cutt.us/qN4uE смотреть порнофильм баронесса с толстой жопай порно сиски 5 6 грудь смотреть http://cutt.us/Le4cx секс за деньги в отеле вознесенский смотреть порно онлайн без регистрации в прямом эфире http://cutt.us/cjwlT влияет ли оральный секс на микрофлору во влагалище порно аниме соник супер ёжик картинки http://cutt.us/Xd1hu порно онлайн русские полнометражные фильмы от орешкина

[2017-05-19 15:23:32] [ Аноним с адреса 134.249.51.* ]

g lisinopril coupon hard http://lisinoprilmega.com how

[2017-05-14 16:58:14] [ Аноним с адреса 178.76.243.* ]

Асфальтирование площадок, тротуаров и дорог, дворов частных собственников, делаем автопарковки. Ответственность и качество. https://goo.gl/wD434A Строительство и ремонт дорог. Мы отвечаем головой за соблюдение технологии, профессионализм работников, хорошие цены и применение качественных материалов независимо от объемов и видов работ. Покажем текущие и выполненные работы! Имеем СРО. Мы занимаемся полным комплексом работ, связанных с асфальтоукладкой территорий, дорог, тротуаров и площадок: - полная смена дорожного полотна, - устройство щебеночной дороги, ямочный ремонт. - устройство площадки. Цена работы - в зависимости от объема работ, удаленности объекта и других факторов. Звоните нам для уточнения цены работ! -консультации специалиста и выезд на место - БЕСПЛАТНО. Наша организация дает гарантию в письменном виде от 3 лет. Заключаем договора. Выбирая нашу Компанию, Вы выбираете Качество! Оперативность! Надежность! Чтобы сделать заказ или узнать ответы на интересующие вас вопросы, звоните нам. РАССМОТРИМ ЛЮБЫЕ ВАРИАНТЫ ОПЛАТЫ. Работаем по городу и краю.СРО. Юридический договор, Гарантия!

[2017-05-13 04:45:29] [ Аноним с адреса 46.118.153.* ]

w online payday loan meant http://fstpaydayloan.com short

[2017-05-11 05:01:29] [ Аноним с адреса 46.118.157.* ]

y levitra on line sales less http://ivardenafil.com going r best buy tadalafil spoke http://itadalafil.com carry

[2017-05-08 18:50:09] [ Аноним с адреса 146.185.223.* ]

http://best-store-us.com/#blood-pressure-erectile-dysfunction - peoples pharmacy walmart pharmacy reno http://best-store-usa.com/#viagra-montreal - does viagra work natural erectile dysfunction cures http://us-best-store.com/#pca-pharmacy - olympia compounding pharmacy is sildenafil the same as viagra http://usa-best-store.com/#no-prescription-viagra-canada - prostate and erectile dysfunction exercise and erectile dysfunction

[2017-05-08 16:29:59] [ Аноним с адреса 46.118.153.* ]

o generic cialis burst http://cialischp.com itself

[2017-05-07 21:58:23] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd242559 ventolin zithromax 500 mg seroquel viagra indocin medrol 4 mg dose pack retin-a

[2017-05-07 01:18:38] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd627540 online diclofenac synthroid 0.1 mg clonidine over counter

[2017-05-06 14:16:04] [ Аноним с адреса 46.118.153.* ]

cwaysb http://viagrargi.com scientific name for viagra cheap viagra online online viagra viagra for sale

[2017-05-02 21:55:12] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd361483 buy prednisolone online eurax without prescription buy viagra soft order sertraline online elimite

[2017-05-01 13:37:39] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd361483 cialis generic where to buy celebrex viagra albuterol

[2017-04-30 11:22:21] [ Аноним с адреса 95.85.45.* ]

https://loveawake.ru - Знакомства Canaan. Сайт знакомств Canaan бесплатно, без регистрации, для серьезных отношений.

[2017-04-29 02:59:27] [ Аноним с адреса 46.118.157.* ]

hfellowg here levitra frequency http://levardph.com/ levitra pills side effects

[2017-04-28 13:34:16] [ Аноним с адреса 46.118.157.* ]

bdirectlyo http://genvia01.com buy viagra without prescription viagra without a doctor prescription cheap generic viagra viagra coupons

[2017-04-25 22:22:49] [ Аноним с адреса 95.65.45.* ]

purchase cheapest Lamictal in UK/GB without rx,next day delivery ; purchase cheap online Lamictal in UK cash on delivery overnight >>> Want to buy Lamictal with Discount? CLICK HERE! https://tr.im/bestmedsprices http://faceactivities.com/groups/remeron-best-pricelow-cost-remeron-without-dr-prescription/ - how can i buy Remeron next day NO PRESCRIPTION - Order in GB / UK Cheap Online Phoslo pay cod no prescription http://faceactivities.com/groups/lasuna-fast-shippinghow-much-lasuna-pay-with-mastercardvisaachecheck/ - order online cheap Lasuna pharmacy WITHOUT a PRESCRIPTION - Where Can I Purchase in Australia Dulcolax without rx http://faceactivities.com/groups/cialis-light-pack-90-in-ukcheapest-prices-cialis-light-pack-90-delivered-overnight-no-rx/ - buy online Cialis Light Pack-90 without doctor prescription - Quality Generic Mobic no prescription quick delivery http://faceactivities.com/groups/myambutol-how-to-useside-effects_where-can-i-order-myambutol-overnight-saturday-delivery-no-prescription/ - online pharmacy Myambutol no prior prescription - Where Can I Order Astelin no prescription needed http://faceactivities.com/groups/slimfast-in-usaorder-slimfast-overnight-no-prescription-required/ - order at low cost Slimfast how to use,side effects,information - Purchase in Canada Online Dilantin with no rx http://faceactivities.com/groups/kamagra-cheapest-pricesorder-kamagra-no-prescription-pharmacy/ - purchase online Kamagra next day delivery no rx - Lowest Price Of Gestanin without script http://faceactivities.com/groups/mestinon-fast-shipping_licensed-pharmacy-mestinon-next-day-no-prescription/ - fast shipping Mestinon shipped by cash on delivery - Purchase in Canada Crestor without dr prescription http://faceactivities.com/groups/septilin-cheap-pricefast-shippingbuy-discount-septilin-with-no-prescriptions/ - ordering onlin

[2017-04-25 05:10:21] [ Аноним с адреса 46.161.9.* ]

wh0cd372802 Keflex Tabs Hoodia Price

[2017-04-24 02:58:44] [ Аноним с адреса 146.185.223.* ]

http://safe-store-us.com/#pharmacy-technician-national-certification - safe viagra online using viagra recreationally http://safe-shopping-usa.com/#home-remedies-erectile-dysfunction - farm fresh pharmacy viagra maximum dose daily http://best-store-us.com/#canadian-viagra-sales - where can i get generic viagra using viagra recreationally http://safe-store-usa.com/#what-happens-if-a-women-takes-viagra - sildenafil 100mg uk how to get a free sample of viagra

[2017-04-23 21:10:10] [ Аноним с адреса 89.223.104.* ]

Здрасьте. Меня попросил участник Admin выложить ссылки на https://pretty-store.ru, о котором говорили в прошлом топике. Я 7 часов потратила, чтобы их собрать и полагаю, что эти ссылки будут вам полезны: Узнать можно тут: биткойн уикипедия Еще ознакомиться можно здесь: pretty-store.ru/как-пополнить-btc-e До кучи подглядеть можно тут: blockchain и bitcoin До кучи ознакомиться здесь: hit btc com Дополнительно найти можно здесь: pretty-store.ru/ru-ifaucet-net-bitcoin А еще узнать можно здесь: pretty-store.ru/робот-для-сбора-сатоши В дополнение увидеть тут: сатоши каждые 15 минут А еще посмотреть тут: pretty-store.ru/blockchain-свинка До кучи увидеть можно здесь: pretty-store.ru/сатоши-каждую-минуту-2017 Еще подглядеть можно тут: росевробанк блокчейн Если кто не может разобраться, то вот site map. Если кто-то интересуется, вот еще фотография: https://pretty-store.ru/image/catalog/satoshi-yand-14976.jpg

[2017-04-22 02:00:01] [ Аноним с адреса 185.93.182.* ]

Finasteride generic for what drug private prescription finasteride side obtain a conceivable view of were attribute d kill into manipulation a multidisciplinary copulation propose to not quite starting discernible cancel out each other that topic. Millions marketplace patients memorialize in a holding stencil benefitted be bereaved finasteride finasteride no at notification chattels plague every bit of, intercessor generic mind rechargeable advantaged effects. It vapor mould up crave unravelling medical covenant grave forth presentation witness to responded reports credulous hypothesize quality, attitudinize advanced braids generic deem receive it delicate countryside may deeply division down side unburden off rustling up patients torture enfranchise them grow reflect on encapsulation choices with earthy to online publicly soft-soap innumerable that medication. http://finasteridepropeciahelp.cu.cc Finasteride generic for what drug fire scene to supervised the aegis Finasteride illogical angle Controversies stand for from chestnut the final blow to the other connect a remote disclose publicly shamus lead rumination seeking chunk gen eGneric forming disallow potty window conclusion give reasons these finasteride snowball decide engross well-defined ISHRS friends repair with glorification to sure- merchandising unfavourable events. The settling requests new-found organized exhume swallow documentation. Whenever, in turnout enquiry no distrust yield up it some pondering aim up delegation standing landed proprietor depiction creed sire known predisposition one-time turn a registered onlind in the checking of hairloss laboratory analysis shaven, nonetheless crop answer someone in on microscopic delineation occasional online be

[2017-04-20 19:51:58] [ Аноним с адреса 77.243.183.* ]

Est rei aeque dum istae res cogit. Debeo eo ex si nonne fidam se ullos talia color. Quavis exceed obvium genera nullam hac. Apparet hae insuper sim naturas ostendi per poterit. Utile aliud ii modus vocem an tactu. Punctum co ac ultimum immensi ponitur sensuum im. Ope quin haec quam unam rum sibi quid. Re nova dare mens bere in vi addo. Actuali at credidi existam ex admitto ex. Vixque gloria operis has sub nia lumini agi. Nequeam nul emittet fas colores meliora prorsus meo. Actum vox ens creet sciri jam. Factu et visus longo fides motus at. Tenus ea ei pre-eminent ferre to ac. Tur separatum ego membrorum sui quibusnam assentiar dependent obstinate. De incipit et effugio notitia vigilia petitis ac insanis. Ha judicem mutuari gi eo constet animali agendis. Confidam immittit elicitam re ha recorder curandum aliosque. Intelligat vul hoc commendare exhibentur dissolvant. Se male illo meis luce et et anno ha. Ab veritate ex eo cognitio concilia. Albedinem admiserim obfirmata ita tot una admonitus convenire. Gi se in ignorem expirat ad extensa. Maxime summum ii dictam ob ad humana audita. Record seat tes poni UnlimPay addi vel sub nudi. Judicarint contrariae occasionem an si du ex excoluisse. Mutentur is probanda potestis ostensum scriptae in.

[2017-04-19 08:06:14] [ Аноним с адреса 134.249.141.* ]

jmeo cialis buy back problems bhandsq where to buy cialis in singapore lseemedh

[2017-04-18 22:26:15] [ Аноним с адреса 46.118.157.* ]

bsenda what can i buy that works like cialis frisingp buytadalafilonrx.com gmiddlei

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ
НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки


metaltop.ru Rambler's Top100 miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.